Телеведуча Жанна Бадоєва розповіла, як влаштуватися за кордоном.

У 2014 році Жанна Бадоєва вийшла заміж за бізнесмена Василя Мельничина і переїхала жити до Італії. У своєму Instagram телеведуча часто ділитися подробицями про життя за кордоном і розповідає про побут італійців. А кілька днів тому Жанна написала відвертий пост про імміграцію та іммігрантів. Так, на думку зірки, не варто думати, що когось десь чекають, інформує .

"Так склалося моє життя, що я живу в Італії! З перших днів у мене було відчуття, що живу тут все життя. Перші місяці мене багато що дивувало і навіть дратувало, але я якось швидко влилася і тепер мені здається все нормою. Мені смішно читати якісь статті та чути скарги людей, що тут жахливо і роботи немає, і багато мінусів… я завжди говорила, що немає ніде ідеального місця! Є тільки ваші особисті відчуття і ваші особисті можливості. Завжди в будь-якому місці не просто домогтися бажаного, потрібно багато працювати… У мене є знайомі в Італії, які працюють за своїм фахом: професори університетів, лікарі, художники, перекладачі, адвокати. Є ті, які перекваліфікувалися і займаються іншою справою. Є ті, які ниють і нічого не можуть, тому що всі проти них (закони, уряд, сусіди)", — пише Жанна.

"Я кажу це до того, що не думайте, що вас десь чекають (на батьківщині або в будь-якій іншій країні). Завжди потрібно багато працювати та стукати у всі двері! Якщо не відкриваються одні, спробуйте інші. Розраховуйте тільки на себе. І це прекрасно. В кінці посту підсумую: не бажайте виїхати кудись "за кращим життям". Цінуйте і любіть себе! Не думайте, що десь краще, де вас немає. Завжди найкраще місце там, де ви займаєтеся тим, що приносить вам задоволення і гідний дохід! Цінуйте свої знання, таланти, працьовитість, розум і використовуйте їх по максимуму!", — додала телеведуча.

  «Озвучування – це свого роду магія»