Зірка фільму Сутінки Тейлор Лотнер заручений. Тейлор Лотнер, який зіграв перевертня Джейкоба, зробив своїй обраниці пропозицію.

У сазі “Сутінки” багато хто полюбив саме цього героя, а не таємничого вампіра, якого зіграв Роберт Паттінсон. Так, актор Тейлор Лотнер, який зіграв перевертня Джейкоба, зробив своїй обраниці пропозицію. Пара повідомила про заручини в соціальних мережах. Дівчину Лотнера теж звуть Тейлор, разом вони зустрічаються близько 3 років, і тепер вони вирішили одружитися. 29-річний актор розповів, що незабаром позбудеться статусу “холостяка” офіційно, інформує Ukr.Media.

Судячи з усього, для дівчини Лотнера його пропозиція стала повною несподіванкою. Знімками з заручин пара поділилася в соціальних мережах. На них можна побачити, як дівчина емоційно відреагувала на пропозицію руки і серця. “11.11.2021. І ось так всі мої бажання здійснилися”, — написав Тейлор в публікації. Така дата була обрана не випадково — вона є дзеркальною. Актор також організував романтичну атмосферу: запалив свічки, розсипав пелюстки троянд.

Цікаво, що пара зустрічається майже три роки, і дуже багато часу проводить разом. Дівчина Тейлора Лотнера не входить в тусовку шоу-бізнесу. Вона — медсестра, їй двадцять чотири роки. Також вона активно веде свій Instagram, в якому вже більше ста п’ятдесяти тисяч підписників.