Актор зізнався яким чином вони з дружиною по-справжньому ладнають.

Роберт Дауні-молодший розповів таємницю свого щасливого шлюбу. Про це відомий американський актор розповів в інтерв’ю журналу Parade, інформує Ukr.Media.

Шлюб цієї пари триває вже 14 років. Подружжя вперше познайомилися у 2003 році на знімальному майданчику трилера “Готика” — Роберт був актором у цій картині, а Сьюзан була продюсером. Вони одружилися у 2005-му.

54-річний Дауні-молодший каже, що їх шлюб триває набагато довше, ніж звичайні голлівудські союзи, оскільки вони з дружиною по-справжньому ладнають — “ми просто щиро любимо проводити час разом”.

Хоча пара добре врівноважує один одного, Роберт зазвичай дозволяє дружині брати кермо правління, коли справа доходить до їх дітей — семирічного сина Екстона і п’ятирічної дочки Ейври.

Роберт, у якого також є 26-річний син Індіо від колишньої дружини Дебори Фалконер, пояснює, що в цьому питанні підпорядковується Сьюзан, оскільки просто не був вихований правильно.

Дауні-молодший каже, що він любить домашнє господарство, що його відволікає, у той час як його дружина часто занадто зайнята інтригами розуму, щоб прибирати.

“Я трохи більше домашнього типу. Я міг би запросто поговорити з вами про штори і про те, як відновити стільці”, — розповів актор.

Що до дружини Сьюзан, Роберт зізнається, що “це дивно — і страшенно, яку величезну кількість даних, вона намагається обробити”.

Щоб відволіктися від роботи, “Залізна людина” і його дружина гуляють, дивляться театр в прямому ефірі та проводять час зі своїми дітьми.