Відома грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе підтримала мітингувальників в Тбілісі, які з 20 червня щодня збираються біля будівлі парламенту Грузії.

Ніно Катамадзе заявила, що ніколи більше не буде виступати в Росії. Про свої наміри співачка написала в неділю на своїй сторінці в Facebook, інформує .

Катамадзе 22 червня виступила в Москві на фестивалі «Садиба Jazz», після чого стала об'єктом критики з боку грузинського суспільства. Частина людей розкритикували її за те, що їй довелося виступати в Росії після жорсткого розгону антиросійського мітингу 20 червня в Тбілісі біля будівлі парламенту.

«Я сказала на цьому концерті і хочу вам заявити, що це було останнім моїм виступом в Росії!», — пише Катамадзе.

Співачка також заявила, що солідарна з вимогою мітингувальників про відставку глави МВС Грузії Георгія Гахарії. «Цим постом я хочу, в першу чергу, висловити свій протест щодо влади, приєднатися до вимог і про те, що Гахарія повинен піти у відставку!», — додала вона.

Серія мітингів почалася в Тбілісі 20 червня. Приводом для них стала сесія Генасамблеї Міжпарламентської асамблеї православ'я (МАП), що проходила в грузинському парламенті. Глава російської делегації депутат Держдуми Сергій Гаврилов, який є президентом МАП, зайняв крісло спікера. Незадоволена цим фактом опозиція зірвала захід і вивела людей на акцію протесту, яка закінчилася спробою штурму парламенту. Спецназу довелося застосувати гумові кулі, сльозогінний газ і водяні гармати для розгону демонстрантів. Під час безладів постраждали 240 осіб, більше 300 було затримано.