Актуальні новини

ЗМІ дізналися про сина Святослава Вакарчука через три місяці після народження

У 46-річного лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука народився перший син, якого назвали Іваном на честь батька музиканта. Народження первістка один з найпопулярніших українських музикантів приховував близько трьох місяців.

Про народження сина Святослава Вакарчука у середу, 25 серпня, повідомили одразу кілька українських ЗМІ з посиланням на прес-службу співака, яка підтвердила факт народження дитини і його ім’я – Іван (на честь Івана Вакарчука), однак відмовилась розкрити будь-які подробиці.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1524862 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1524862{
margin: 0!important;
}
}

«Батьки вирішили не розголошувати іншої інформації про новонародженого сина. І просять усіх поставитись з повагою до їхнього приватного життя», – цитують ЗМІ прес-службу музиканта.

За даними ZAXID.NET, Іван Вакарчук народився ще наприкінці травня. Матір дитини звуть Євгенія, вона на сім років молодша за Святослава Вакарчука, працює в команді гурту «Океан Ельзи».

Зазначимо, що більше 20 років Святослав Вакарчук був разом з Лялею Фонарьовою, із якою познайомився в студентські роки. Спільних дітей у них не було, 12 червня 2021 року пара оголосила про розлучення.

  Ольга Фреймут розповіла підписникам, як правильно їсти яблука та груші в присутності людей

Залишити відповідь