Актуальні новини

ЗМІ з антиукраїнською політикою не можуть функціонувати в Україні, – Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що держава має забезпечити як умови для роботи журналістів і телеканалів, так і не допустити функціонування ЗМІ з антиукраїнською політикою на території країни.
“Ми постараємося забезпечити порядок у нашій країні, щоб журналісти і телекомпанії могли працювати, щоб їх не спалювали, але ще є одна функція держави, не лише поліцейська, забезпечувати, щоб на території країни не працювали канали, які провокують власний народ на такі вчинки. Я думаю, що якщо ви сидите в центрі Києва і виступаєте з антиукраїнськими гаслами, то це не свобода слова, це диверсія проти країни. І якщо у нас немає покарання для таких людей, то ми не зріле суспільство”, – сказав Аваков у інтерв’ю на телеканалі “24” у вівторок увечері.
Глава відомства зазначив, що необхідно розібратися, чому вилучені сервери, на яких мали записуватися події всередині телеканалу, “чомусь дивовижним чином були ретельно залиті водою”.
У свою чергу, Аваков не вважає випадковим те, що відбувається навколо народного депутата з фракції “Опозиційний блок” Сергія Льовочкіна, якого він назвав одним з “авторів “законів 16 січня”, авторів розгону Майдану та побиття студентів”, одним із “тих, хто має сидіти у в’язниці, а він сидить у парламенті”. “Він (Льовочкін) за ці два з половиною роки веде жорстку антиукраїнську антидержавну політику на своєму телеканалі”, – наголосив міністр.
Він також звернув увагу, що телеканал “Інтер” критикує виключно партію “Народний фронт” і ані слова не говорить про президентську партію, про людей, які мають відношення до Петра Порошенка.
“Я не заявляю, що президент Порошенко домовився з Льовочкіним, я це не стверджую і не хочу стверджувати, і навіть вірити в це не хочу, але я не можу собі пояснити, чому переважна більшість у нашому політикумі, що переміг у революції, знаходить можливість миритися з таким суб’єктом, як Льовочкін? Тому що позиція “договорняків”, яка у нас традиційна, перемогла, а це неправильно”, – вважає Аваков.
Нагадаємо, ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко повідомив, що однієї з головних версій причин пожежі у будівлі телеканалу “Інтер” є умисний підпал.

  Згадайте шкільні дні: добірка фільмів про школу

Залишити відповідь