Екс-учасниця групи "ВІА Гра" Надія Грановська нещодавно у своєму акаунті в Інстаграм поділилася важливою подією у своєму житті.

Її син Ігор, якому вже шістнадцять років, став випускником. Надія поділилася зі своїми підписниками двома фотографіями сина. На одній він зображений кілька років тому ще дитиною, друга ж була зроблена недавно. На ній Ігор вже дорослий, інформує .

“Вау!!! Який гарний хлопець", "Не здивована, що у такої чудової жінки такий прекрасний син", "Викрадач жіночих сердець", "Як не схожі один на одного… маленький і дорослий син. Залишилося відчуття, що абсолютно дві різні людини", — здивувалися шанувальники Грановської.

Навіть колишня колега по "ВІА грі" Віра Брежнєва була здивована, що у Надії такий дорослий син. "Надя, невже це він?", — здивувалася вона.

Ігора Надія Грановська народила у 2002 році від бізнесмена Олександра Ліщенка. У співачки є ще дві дочки. У 2012 році вона народила Ганну, а через три роки — Марію. Батьком дівчаток став чоловік Грановської, підприємець Михайло Уржумцев.