Поп-зірка Брітні Спірс покинула будівлю суду в Лос-Анджелесі босоніж. Згідно ЗМІ, засідання суду проходило в закритому режимі, оскільки на ньому обговорювався стан здоров'я співачки.

Поп-зірка Брітні Спірс знаходиться на межі нервового зриву, повідомляє . За даними порталу, співачка, яка нещодавно виписалася з психіатричної клініки, покинула будівлю суду в Лос-Анджелесі босоніж. Зазначається, що предметом обговорювання став стан здоров'я Спірс. З цієї причини засідання пройшло у закритому режимі, інформує .

За підсумками слухань суддя прийшов до висновку, що 37-річна артистка, як і раніше, потребує допомоги, попри 30-денне перебування в реабілітаційному центрі.

Повідомляється, що на суді Брітні попросила послабити контроль за нею, щоб вона могла здійснювати деякі дії, які зараз не може робити, бо знаходиться під охороною, однак суддя відхилив клопотання. В підтримку Спірс біля будівлі суду зібралися люди з плакатами, на яких було написано «Свободу Брітні».

Раніше мати співачки Лінн Спірс повідомила, що лікарі психіатричної клініки, в якій перебувала артистка, призначили їй неналежне лікування. За її твердженнями, Брітні накачували препаратами, які вона не хотіла пити.

У зв'язку з цим Лінн Спірс звернулася до дружини губернатора штату Луїзіана Джона Белла Едвардса, з якою вони перебувають у дружніх стосунках, щоб та допомогла їй знайти надійного адвоката.

В кінці квітня виконавиця з психіатричної клініки, де провела 30 днів. Уточнюється, що Спірс забрав звідти її 25-річний бойфренд Сем Асгарі. Очевидці повідомили, що його машина проїхала до будинку співачки — за нею слідував інший автомобіль, в якому, ймовірно, були речі Брітні.

Зірка виявилася в психіатричній лікарні місяць тому, про що написала на своїй сторінці в Інстаграм. Брітні зізналася, що їй необхідно провести трохи часу наодинці з собою. Як зазначили джерела з близького оточення Спірс, причиною події стала хвороба батька, який не йде на поправку після двох перенесених операції з-за раптового розриву в товстій кишці. Після другої операції у нього почалися ускладнення.

  У Львові представили виставку з присвятою Людкевичу і Франку