Культура

Британські дипломати привітали українців зі святами, заспівавши колядку

Посольство Великої Британії заспівало та зіграло для українців відому народну колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю”.
Відео з виконанням з’явилося на сторінці посольства у Facebook.
“Після нашого танцювального привітання до Дня Незалежності, яке дуже тепло сприйняли українці, ми вирішили показати інші таланти співробітників дипломатичної місії. Віддаючи шану українським традиціям, презентуємо наше виконання відомої колядки”, – зазначили у прес-службі посольства.
У процесі підготовки з’ясувалося, що чимало дипломатів грають на різноманітних музичних інструментах, а також люблять співати.
Посол Джудіт Гоф, яка у відео грає на трикутнику, зазначила, що традиція співати колядки існує також у Великій Британії, однак вона долучилася до виконання української колядки вперше.
Зйомка проходила на сцені Будинку звукозапису Українського радіо у Києві. Відео зняте у вертикальному адаптованому під мобільні телефони форматі.
“Посол Джудіт Гоф та посольство Великої Британії в Україні вітає українців з прийдешніми різдвяними та новорічними святами та бажають щасливого 2019 року”, – передають дипломати.

  У Львові відбудеться міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

Залишити відповідь