Література

На Вінниччині комунальний видавничий дім випускатиме книги про історію міст, сіл та селищ

Депутати Вінницької облради дали «добро» на створення нової комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина». За відповідне рішення вони проголосував сьогодні, 4 грудня. Нова установа фінансуватиметься з обласного бюджету. Обов’язки директора до призначення її керівника виконуватиме голова обласної організації Національної спілки письменників України Вадим Вітковський. За його словами головним завданням видавничого дому «Моя Вінниччина» стане збирання, створення і редагування матеріалів для друку серії книг історії міст, сіл і селищ Вінницької області «Моя Вінниччина».
«Насправді це унікальний проект. Він не має аналогів у жодному з регіонів країни. У межах його реалізації вже видано 30 книг з історії міст, сіл і селищ області, здебільшого – за кошти благодійників, – каже в.о. директора видавничого дому Вадим Вітковський. – Новостворений видавничий дім координуватиме підготовку і видання таких книг. Наразі в області готові до друку понад 45 історій населених пунктів Вінниччини, які розповідають про історію та людей подільських сіл, у тому числі – зникаючих».
Вадим Вітковський додав, що комунальний видавничий дім здійснюватиме підготовку і випуск серії книг «Державні люди України» про кращих представників територіальних громад Вінниччини, що залишили яскравий слід у розвитку економіки та культури регіону, захисників Вітчизни, серії книг «Історичні постаті Поділля» про відомих історичних діячів краю та серії книг «Бібліотечка журналу «Вінницький край» та зазначеного літературного журналу.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

  У Луцьку відбудеться міжнародний фестиваль "Фронтера"

Залишити відповідь