Культура

Центром Львова пройшов карнавал театрів з чотирьох країн світу

У рамках міжнародного 30-го театрального фестивалю «Золотий лев — 2019» 28 вересня Львовом пройшла традиційна карнавальна хода. Учасники з різних країн світу пройшлися у карнавальних костюмах центром міста.

Хода стартувала з площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка через вул. Гнатюка, просп. Свободи та дійшла до площі перед Львівським театром опери та балету. На площі відбулося урочисте відкриття фестивалю «Золотий Лев».

У карнавальній ході взяли участь театри з України, Польщі, Чехії та США.

Карнавал на честь відкриття 30-го театрального фестивалю «Золотий лев — 2019» (усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET)

«Золотий Лев» — це не просто фестиваль, а театральна європейська традиція і один з найпрестижніших театральних форумів України. Щороку він перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і відчуття», — зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Зазначимо, що під час фестивалю щовечора площа перед Львівською оперою перетворюється на сцену для безкоштовних театральних вистав і вуличних дійств. Учасниками «Золотого лева» є актори з Білорусії, Туркменістану, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Молдови, Сербії, Словаччини, Бельгії, Франції, Голландії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Росії, Німеччини, Америки, Англії, Киргизстану, Грузії, Республіки Соха, Австрії та інших держав.

  У Bellingcat назвали російську "кіноверсію" трагедії МН17 "нісенітницею"

Залишити відповідь