Культура

Культурні події у Львові на вихідні 27-29 вересня

Американка Лорін Таліз даватиме у Львові безкоштовний концерт і майстер-клас.

Американська джазова співачка Лорін Таліз вперше виступить у Львові і одразу з безкоштовним концертом. Лорін є переможницею престижного конкурсу джазових вокалістів імені Сари Вон, співає із відомими музикантами. Посольство США привезе солістку у Львів 28 вересня. Тут вона виступить у філармонії з гуртом «A Novel Idea». Того ж дня даватиме майстер-клас для наших студентів. Детальніша інформація тут.

«Ми маємо три концерти у Львові, Дрогобичі та Ужгороді. А також три майстер-класи для молоді, яка займається музикою, і це чудова можливість побачити вживу, як грається американський джаз», каже співорганізатор Петро Луцишин.

Театральний фестиваль «Золотий Лев» почнеться карнавалом.

Поєдання сценічних та вуличних вистав – таким буде ювілейний фестиваль «Золотий Лев». У суботу, 28 вересня, починають традиційно карнавальною ходою. Артисти з різних країн світу вирушать о 16:00 від Франкового університету до Оперного театру. Там на площі покажуть вогняне шоу. А далі щодня, до 6 жовтня, на різних сценах міста демонструватимуть фестивальні вистави колективів з Грузії, США, України. Угорщини, Польщі, Чехії та Німчеччини. На глядачів чекають найсвіжіші прем’єри відомих українських та іноземних режисерів.

Програма фестивалю за посиланням.

«Приїжджають вистави тих режисерів, які під час тридцятиріччя нашого фестивалю були у нас більше, ніж 10 разів. Це дуже цікаві роботи», запросив директор фестивалю «Золотий Лев-2019» Ярослав Федоришин.

Співачки із села Крячківка виступлять у Дзеркальному залі Львівської опери.

У неділю, 29 вересня, о 15:00 солістки народного гурту «Древо» із села Крячківка заспівають у Львові. Їхній виступ відбуватиметься на міжнародному театральному фестивалі традиції «Древо». Ці жінки із Полтавщини володіють унікальним багатоголоссям, яке передавали з покоління у покоління. Разом із львівською співачкою Наталкою Половинкою дадуть концерт у Дзеркальному залі Львівської опери. Вхід вільний.

  Олег Винник приєднався до прихильників Путіна в російській акції «за мир»

«Вони ще досі співають. Мало хто з них вже може їздити, приїде лише дві бабусі, але вони таки заспівають», розповіла адміністраторка фестивалю «Древо» Марта Швець.

Залишити відповідь