Культура

У Вінниці майже півсотні художників презентували свої роботи на різдвяну тематику (фото)

До новорічних свят вінницькі художники представили колективну виставку робіт за підсумками року, що минає. Експозиція «Різдвяна палітра» розгорнулася у великій залі обласної організації Національної Спілки художників і об’єднала різні жанри: живопис, графіку, скульптуру та декоративно-прикладне мистецтво. Загалом, як каже голова обласної організації НСХУ Віталій Каспрук, на виставці свої роботи представили 45 художників та майстрів. Переважна більшість з них присвячена новорічній та різдвяній тематиці.

«Вінницькі митці традиційно на кінець року презентують свої свіжі роботи. Кожен з художників в свої твори вкладає власну філософію, власне ставлення до життя, щоденне опрацювання буденності і щире прагнення до миру, – каже Каспрук. – Новорічно-різдвяна виставка «Різдвяна палітра» завершує наш виставковий рік та розпочинає новий. Це своєрідний річний звіт творчої діяльності вінницьких художників і мистецький подарунок для Вінниці та вінничан, які можуть прийти на виставку й упізнати знайомі міські пейзажі чи засніжені архітектурні пам’ятки рідної Вінниці».

Експозиція складається майже з сотні робіт. Серед авторів – як добре знані художники, так і молоді. Окрім традиційних пейзажів та натюрмортів, вперше на виставці представлені авторські роботи релігійної тематики та ручного ткацтва.

Ознайомитися з роботами вінницьких художників вінничани та гості міста зможуть щодня з 10.00 до 19.00 без вихідних.
Працюватиме експозиція до 15 січня. Вхід вільний.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

  У підвалі львівського музею Франка відкриють нову експозицію

Залишити відповідь