Культура

Український фільм “Сторонній” отримав нагороду фестивалю фільмів жахів у Канаді

Фільм Дмитра Томашпольського “Сторонній”, створений за підтримки Держкіно, отримав нагороду за найкращу операторську роботу на Міжнародному фестивалі хоррорів “Terror in the Bay Film Festival” в Онтаріо (Канада).

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.
“Це вже третій міжнародний кінофестиваль, участь у якому бере “Сторонній/Stranger”. Світова прем’єра стрічки відбулася 21 вересня у конкурсній програмі Seoul International Film Festival у Південній Кореї. Північноамериканська прем’єра фільму відбулася на Fargo Fantastic Film Festival у США”, – ідеться в повідомленні.
Як зазначається, автором сценарію та режисером фільму є Дмитро Томашпольський, спродюсувала картину Олена Дем’яненко. Оператор-постановник картини – Сергій Смичок. У головних ролях – Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова.
За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні щезає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці події пов’язані та як це стосується ляльки з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої не було жодної нерозкритої справи.
В українському кінопрокаті фільм “Сторонній” очікується у 2020 році.

  «Довбуш» став найкасовішим ігровим фільмом 2023 року

Залишити відповідь