Культура

В Черкаській області відкрили фітнес-бібліотеку з книжками і тренажерами

В селі Моринці Черкаської області відкрили фітнес-бібліотеку, в якій, окрім книжок, розмістили тренажери. На такий крок керівництво бібліотеки пішло заради збільшення її відвідуваності, повідомив «5 канал».

Поруч із книжковими стелажами у бібліотеці встановили п’ять тренажерів. Є тут гантелі та м’ячі для виконання фізичних вправ. Місцеві школярі впевнені: таке поєднання дає можливість бути в гарній фізичній та інтелектуальній формі.

Відкрили фітнес-бібліотеку три місяці тому, відтоді відвідувачів більшає щодня, зізнаються у бібліотеці. Найбільше охочих серед хлопців-старшокласників. У перерві між підходами – прямують до книжкових стелажів.

Тренеркою у фітнес-бібліотеці є місцева бібліотекарка, яка пояснює, як качати м’язи, на основі прочитаної спортивної літератури.

«Сама бібліотека як така з плином часу втрачає свою актуальність, треба щось новеньке. Чи стали більше читати? Звичайно! Цікавість з’явилась у дітей», – розповіла бібліотекарка і за сумісництвом тренерка Лариса Стрикаль.

Ті, хто раніше спортом не займався і не вміють правильно виконувати вправи – знаходять програми тренувань у спеціалізованій літературі. Створення фітнес-бібліотеки коштувало місцевій територіальній громаді 60 тис. грн.

Крім того, невдовзі у фітнес-бібліотеці планують встановити комп’ютери та підключити інтернет. Тоді відвідувачі зможуть і готувати реферати, і дивитися програми тренувань онлайн.

  Оприлюднено тизер фільму про забруднення природи через війну

Залишити відповідь