Культура

Олег Сенцов презентував у Львові свою книгу «Маркетер»

У рамках 26 Book Forum у неділю, 22 вересня, у Львівській національній філармонії відбулася презентація збірки малої автобіографічної прози Олега Сенцова «Маркетер». Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Цю книгу я написав за 11 днів півтора роки тому, коли у мене була своєрідна відпустка в таборі строгого режиму. Я давно її запланував, довго її виношував, прикинув, що хочу написати. І так співпало, що я мав 11 вихідних, вільних днів, за які написав заплановані 11 розділів, тем цієї книжки. Ця книжка, на відміну від моєї першої автобіографічної книги, розповідає про мене і моїх друзів в студентські роки. Тут немає вигадок, тут все про життя», – сказав під час презентації Олег Сенцов.

Разом із автором на презентації були присутні Мар’яна Савка, Тетяна Терен, Андрій Курков, Олександра Матвійчук та Римма Зюбіна.

«У нас було дві вагомі причини видати цю книжку. Перш за все, для нас було важливим видати цю книгу саме в Україні. Кожен українець хотів у свій власний спосіб допомогти якось Олегу. Окрім того, це дуже хороші тексти про непросте життя в 90-х, які повинен побачити світ. Тому ми зробили все можливе, щоб розшифрувати рукописи Олега і в короткий термін видати її двома мовами», – наголосила директорка Видавництва Старого Лева Мар’яна Савка.

«Маркетер» – збірка малої автобіографічної прози Олега Сенцова, яку він написав, перебуваючи в ув’язненні. Повернувшись додому після 5-річного ув’язнення Олег Сенцов нарешті сам розповів, як творилася ця книжка та що лягло в її основу. «Маркетер» опублікована спільними зусиллями з Українським ПЕН та за допомоги Анастасії Чорної, кастинг-директорки фільмів Олега Сенцова.

Під час презентації глядачі задавали автору запитання. Одне з них стосувалося Львова. «Я багато разів був у Львові, мені тут дуже подобається. Вважаю ваше місто найбільш європейським в Україні», – сказав Олег Сенцов.

  У Львові вперше за 80 років показали батальну картину «Бій під Крутами»

Після презентації книжки розпочалась двогодинна автографсесія з автором.

Залишити відповідь