Актуальні новини

10 ідей для побачення, які є значно цікавішими, ніж сумісний перегляд фільмів

Звичайно, Ви можете обрати фільми, що буде значно легшим варіантом, звісно, якщо Ви не хочете порадувати свою половинку.

Так легко одягнутись в піжаму, замовити їжу і розвалитися на дивані плануючи переглянути фільм чи серіал разом із своєю другою половинкою. Але цей план проведення часу разом не тільки не вносить творчості та взаємодії у стосунки, але й може призвести до рутини у романтичних відносинах. Ось деякі ідеї, які допоможуть вам відновити зв'язок з вашим партнером під час перебування вдома, інформує .

Відновіть Вашу енергію Дзен

Спробуйте медитацію разом. Більшість людей не розуміють, що сила медитації може відіграти велику роль їхньому житті, допомагаючи їм розвивати більше любові і доброти до себе і один до одного. Ось що робить цю ідею для побачення ідеальною. Під час уроків пари дізнаються про медитацію, як правильно медитувати, а потім йдуть додому і починають відчувати переваги від отримання більшої любові, доброти та співчуття один до одного.

Спробуйте гру "Втеча з кімнати"

Візьміть свою половинку за руку і навіть приведіть друзів, та приготуйтеся розслідувати вбивство, знайти протиотруту або втекти від потенційно небезпечної ситуації в найгарячішій точці країни.

Втеча з кімнати – це жива екшн-гра в команді, що розроблена для учасників, яким потрібно вирішити головоломки та історію, а також вийти з кімнати менш ніж за 60 хвилин. Спробуйте придумати або знайти в Інтернеті цікаву історію і разом з коханими та друзями вирішувати цікаві завдання. Згідно з нещодавньою статтею "Психологія сьогодні" це дійсно цікаво і зближує людей. Наступного разу, коли ви плануватимете "вечір побачень", спробуйте провести його разом з друзями. Виявляється, "подвійне побачення" може бути дійсно цікавим.

  Анна Курнікова та Енріке Іглесіас знову стали батьками

Нехай випадок вирішить долю вашого побачення

Парам можна пограти у підкидання монет, щоб дозволити випадку ви рішити долю їх побачення. Відправляйтесь до центру міста, де є багато закладів у пішій відстані, візьміть монету, а потім, проходячи повз певні заклади, підкиньте монету, щоб вирішити, так / ні, перед тим як обрати заклад. У результаті ви можете отримати побачення, наповнене коктейлями, манікюром, масажем, купівлею дрібничок і т.д.. Монета вирішить, що вам робити, а що – ні.

Сумісне малювання

Поєднайте свої творчі зусилля на побаченні, відправивись на художні курси. Клієнти записуються на заняття, де підготовлений художник надає корисні поради та вказівки щодо створення картини. Без будь-якого попереднього досвіду, кожен залишає студію з власним шедевром. Типове двогодинне заняття, наприклад, у п'ятницю ввечері, стане чудовим побаченням. Отже, захопіть свого другу половинку, помалюйте кілька годин, послухайте музику, це зробіть щось інше, паралельно створюючи сумісну картину.

Розфарбуйте світ свого партнера

Не всі ідеї вечірніх побачень вимагають від'їзду чи виходу з дому. Можливо, спробуйте вечір перебування вдома та розфарбовування. Так, візьміть розмальовки. Ринок дорослих розфарбовок пропонує масу дорослих антистресових розфарбовок, і ви просто зможете насолоджуватись розслабляючим творчим процесом. Кольорові ручки, кольорові олівці, маркери і т.д. можна придбати практично в будь-якому місці, а пари можуть робити це самі або поєднати зусилля і розфарбувати одну і ту ж сторінку, можливо, за склянкою вина або гарячого сидру. Отриману картину можна покласти у рамочку і повісити в будинку, що буде нагадувати про це чудове побачення.

Вечеря та фільм у кінотеатрі

Один з кращих ідей щодо розваг на побачення ввечері? Вечір і фільм можна перенести на наступний рівень, а точніше – в кінотеатр. Існують кінотеатри, де можна замовити різноманітні снеки та напої, включаючи страви та десерти, котрі можна їсти сидячи у кінозалі і переглядаючи найбільш очікувані фільми року на великому екрані. Таким чином, ви розслабитесь та отримаєте все необхідне, щоб чудово відпочити разом.

  Прості ідеї для бюджетних подарунків на Новорічні свята

Веселі аркади

Вечір гри в аркади може бути конкурентоспроможною та веселою ідеєю для вечірки разом. Здорова конкуренція – це задоволення для пар, а ностальгія гри на публіці гарантує, що ви обидва будете в хорошому, веселому настрої. Отримайте досвід на інтерактивному рівні і пограйте в аркади. Змагайтеся за високі бали, або знайдіть і грайте в будь-яку багатокористувальницьку гру.

Танці з коханим/коханою

Однією з найбільш креативних ідей для сімейних пар та закоханих є соціальні танці з вашим партнером. Це може бути просте погойдування, сальса, бальні танці, блюз, лінійний танець – все, що подобається вам обом. Багато курсів пропонують недорогі уроки танців, у багатьох містах є танцювальні клуби, які пропонують щомісячні або тижневі танці та уроки для початківців. Також ви можете спробувати відвідувати професійну танцювальну студію. Танці з партнером є прекрасною подією, оскільки вони цілком захоплюють вас, і ви неодмінно посміхатиметесь. Це найкраще тренування і те, що змушує кров швидше циркулювати. Ви зможете помітити переваги пізніше, коли повернетеся додому.

Таємне побачення

Експерти рекомендують по черзі планувати "таємне побачення" один для одного. Одна людина думає про місце або діяльність, або про декілька з них, які будуть приносити задоволення обом ввечері. Інша людина може сказати час початку і що одягнути (Туристичні черевики? Незвичайні сукні? Тепле пальто?), Але нічого іншого. Кожне місце, яке ви відвідуєте, може містити підказку, яка вказує на наступне місце. Такий підхід є цікавим, оскільки кожна людина отримує вигоду від прояву уваги та творчості іншої. Як планувальник, ви думаєте про те, що для вашої половинки буде приємним. Це може бути щось складне, або смішне, або розслаблююче, або ностальгічне, або їх суміш. Ви можете включити в побачення версію партнера, чи щось, що вам сподобалося разом на одному з ваших перших побачень. Як той, для кого заплановане побачення, ви можете приймати участь і зосередитись на увазі та творчості вашого партнера.

  Справжнє життя жінок гарему в картинах (фото)

Відправляйтесь на дегустацію

Оберіть продукт, який подобається вам та вашій половинці та влаштуйте справжній тур, дегустуючи цей продукт по різних закладах, які ви відвідуєте. Насолоджуйтеся приготованою трапезою чи напоями разом. Ця ідея побачення є чудовою для пар, які люблять спілкуватися і зустрічатися з новими людьми. Крім того, це чудовий варіант обрати місце, куди ви будете приходити на наступні побачення, щоб насолодитись улюбленою стравою чи напоєм.

Залишити відповідь