Магічний день. Як просити Вищі Сили про допомогу у всіх справах.

Православні християни 15 лютого відзначають одне з великих свят — Стрітення Господнє. У народі цю дату вважають першою зустріччю зими з весною, інформує Ukr.Media.

Що означає свято Стрітення?

Це свято встановлено православною церквою в пам’ять про подію, що сталася на сороковий день після народження Ісуса, коли його батьки Діва Марія та Йосип Обручник принесли немовля до храму.

Також належало щось пожертвувати Богу за подаровану дитину. Марія з Йосипом принесли двох голубиних пташенят.

Тут же в храмі сталася зустріч праведного Симеона з Ісусом. Він узяв немовля на руки і всі його колишні сумніви в тому, що Спасителя народить Діва, були розвіяні.

Які на цей день обряди і традиції?

У наших предків вважалося великим гріхом заробляти гроші у свято Стрітення. Це дозволялося лише тим, хто своєю діяльністю допомагав людям (наприклад, лікарям).

На сьогодні існує ряд заборон, постарайтеся їх дотримуватися:

  • Не можна на Стрітення прасувати, прати і прибирати. Всі ці господарські роботи постарайтеся виконати напередодні або відкладіть на наступний день.
  • Під забороною вживання напоїв, які туманять людський розум (алкоголь).
  • Заборонено сваритися і лаятися. Лихослів’я завжди вважалося страшним гріхом, що руйнують зв’язок людини з Господом. Ті, хто вживає погані слова, позбавляє себе Божого захисту і заступництва.

Як правильно звертатися за допомогою до Вищих Сил?

На Русі люди в різних потребах зверталися до Вищих Сил за допомогою. Кілька таких обрядів дійшли і до нашого часу. Вони нескладні, можливо, комусь знадобляться, так що не пропустіть цей важливий день.

Ритуал для Матінки-землі і гарного врожаю

Якщо ви займаєтеся сільськогосподарською працею і маєте земельний наділ, обов’язково проведіть такий обряд для залучення щедрого врожаю.

  Дмитро Комаров опублікував фотографії зі своєї першої подорожі по Таїланду

Придбайте в церкві три свічки. Коли будете виходити з храму, роздайте милостиню і повторіть про себе такі слова: «Одна монетка за молитву, друга за Матінку-землю».

Коли прийдете додому, візьміть три склянки, в кожну насипте земельки зі свої городньої ділянки і застроміть по свічці. Поставте склянки там, де у вас червоний кут (де розташовані образи і де ви читаєте молитви). Тричі перехрестіться і скажіть такі слова:

«Перед святими образами я стою. Слова чисті і справедливі кажу. До самої землі я поклонюся (зробіть уклін), перехрещусь (знову перехрестіться три рази) і до Вищих Сил звернуся. Попрошу здоров’я і родючості для землі-годувальниці (запаліть після цих слів одну свічку). Попрошу міцності і схожості для насіння і розсади (тепер запаліть ще одну свічку). Попрошу багатого врожаю для нашої родини (запаліть останню свічку). В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Дайте свічкам погоріти пару-трійку хвилин, після чого загасіть, візьміть їх і вирушайте знову в церкву. Поставте там всі три свічки на свічник будь-яких ікон.

Якщо у вас немає можливості сходити в храм, то дайте свічкам повністю догоріти, зберіть маленькі недогарки і сховайте в затишне місце до настання весни. З приходом тепла закопайте їх у землю на своїй ділянці.

Землю, яку набирали у склянки, потрібно пересипати в тканинний мішечок, зав’язати його шнурком і підвісити на будь-якому з садових дерев.

Ритуал для очищення енергетичної оболонки

Слов’яни здавна перед приходом весни намагалися очистити свою енергетичну ауру від негативу. Скиньте і ви з себе все погане, накопичене за зиму.

1. Надіньте просторий одяг обов’язково світлого відтінку (жінки можуть одягти нічну сорочку, чоловіки — футболку).

  У Мукачеві демонтували пам’ятник Пушкіну

2. Налийте трохи свяченої води в невелику миску, станьте перед нею на коліна і вмивайтеся.

3. Скажіть заговорний текст: «Прошу тебе, свята водиця, ти дозволь мені душу і тіло очистити, все грішне і нечисте з себе змити. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

4. Перелийте воду з миски в пляшку або банку, і йдіть на найближче безлюдне перехрестя.

5. Вилийте воду в центрі перехрестя і три рази повторіть такі слова: «Всі свої гріхи тут залишаю. Чорти та відьми, можете їх розхапати і ділити між собою».

Ритуал для успіху в будь-яких починаннях

Господині треба сьогодні встати раніше і приготувати пиріжки з будь-якими начинками. Пригостіть випічкою родичів, колег, друзів, сусідів і жебраків біля храму.

Останній пиріжок, який залишився, не віддавайте нікому, розламайте його на дві половинки і покладіть у відлюдному місці. Скажіть при цьому заговорний текст:

«Вищі Сили, я вас пригощаю! Мерщій на пиріжок налітайте, мені у всіх справах успіху бажайте. Амінь».

Прикмети погоди на 15 лютого

  • Чекайте влітку щедрого врожаю фруктів, якщо сьогодні дмуть сильні вітри. А крапель 15 лютого — провісниця багатого врожаю пшениці.
  • Весна буде затяжною і дощовою, якщо на Стрітення цілий день сипле сніг. А якщо сьогодні відлига, значить, весну чекайте рано і вона буде теплою.