Дружина Дмитра Монатіка подарувала йому подарунок — твір сучасного японського художника

Дмитро Монатік похвалився дорогим подарунком від коханої дружини.

Український музикант Дмитро Монатік показав своїм шанувальникам, який подарунок йому порадувала дружина Ірина до Дня Валентина. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram співак показав дорогий подарунок: твір сучасного японського художника, живописця, скульптора та дизайнера Такасі Муракамі. До речі, Дмитро — великий фанат сучасного мистецтва, він із задоволенням відвідує виставки і галереї з творами, інформує Ukr.Media.

Музикант продемонстрував подарунок від дружини, вартість якого варіюється від тисячі до двох тисяч доларів. Цей твір називається Mr. Dob і являє собою вінілову фігурку різнобарвного фантастичного восьминога. «Свята вже починаються!!! Спасибі моя улюблена Ірина Монатік», — радісно написав музикант в публікації.

Цікаво, що Такасі Муракамі — один з найбільш успішних сучасних японських художників. Його різнопланова діяльність охоплює мистецтво, дизайн, анімацію, моду і популярну культуру. Роботи художника високо оцінюються поціновувачами у всьому світі, твори Такасі Муракамі були виставлені у Версальському палаці у Франції. Митець живе і працює у Токіо та Нью-Йорку.

Подарунки Дружина Діма Монатік
  За народним календарем 1 червня — Іван Довгий: історія та прикмети

Залишити відповідь