Про що сьогодні потрібно поскаржитися воді?

Православні християни 16 березня згадують про святого мученика Євтропія. За народним календарем дата називається день Євтропія, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Євтропій?

Євтропій шанується в лику мучеників, бо страждав за християнську віру і терпів нелюдські муки. Його тіло розривали металевими гаками і обливали киплячою смолою, а на рани потім сипали змішану з оцтом і сіллю гірчицю. Але Господь кожен раз дарував йому сили витримати випробування.

І тоді Євтропія розіп’яли на хресті. Але проживши навіть таке коротке життя, він встиг звернути в християнську віру багатьох людей.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Знахарі сьогодні вичитують змови, і роблять обряди на «пришивання» мужів. До подібних ритуалів звертаються жінки, коли їхні чоловіки багато часу проводять з друзями в компаніях та надмірно вживають спиртні напої, не приносять в дім зарплату.

У жінок на Русі існував звичай вмиватися 16 березня срібною водою. Для цього потрібно напередодні ввечері налити в глечик або в таз води, покласти туди срібну ложечку і настояти протягом ночі.

Вранці, відразу після пробудження, треба вмитися настояною водицею, щоб на весь рік зберегти молодість і привабливість.

Вода сьогодні вислухає всі ваші скарги і позбавить від негативу

Якщо вас переслідує невдача в особистому чи професійному житті, навалилися проблеми, не поспішайте звертатися до народних магів. Для початку спробуйте налагодити своє життя без них, самостійно.

Наші предки 16 березня позбувалися життєвого негативу за допомогою води. Сьогодні можна поскаржитися їй на свої біди і невдачі, і змити з себе все погане. Розповімо, як це зробити правильно.

Кожна людина, коли повертається з роботи, відчуває втому. Крім того нас протягом дня оточує дуже багато негативу — заздрість, недоброзичливці, підлість, інтриги, гидка навмисна брехня.

  2 листопада — День пам'яті мученика Артемія: історія, традиції та забобони свята

Все це накопичується на нашому тілі у вигляді брудної невидимою плівки, змити яку допоможе звичайна вода з-під крана. Для цього потрібно зовсім небагато — душ і здатність керувати своїм мисленням.

1. Коли повертаєтеся додому, подумки уявіть, що весь накопичений протягом дня негатив разом з вами не заходить, а залишається за межами житла. Ви можете візуалізувати цю негативну енергію в будь-якому вигляді — пил, бруд і т. д. Головне, намалювати у своїй свідомості картинку, як ви скинули з себе все погане і тільки потім переступили поріг будинку.

2. Відразу ж роздягайтеся і прямо прямуйте в ванну. З членами сім’ї або домашніми улюбленцями не зупиняйтеся, потім поспілкуєтесь, інакше почнете перекидати на них свій негатив (він немов застуда може передаватися через повітря). Тому спочатку душ, а потім діти, собака і чоловік.

3. Стоячи у ванній, налаштуйте воду комфортної для себе температури і напору.

4. Далі починає працювати фантазія. Уявіть, що замість прозорої звичайної води з крана потекла цілюща блакитна рідина, немов у дитячій казці.

5. Не потрібно наповнювати ванну. Весь налиплий за день енергетичний негатив вода повинна з вас змивати і відразу ж йти в каналізаційний стік. Коли направляєте на себе струмінь душу, подумки скаржтеся воді — що у вас сьогодні не вийшло, хто образив і т. д. Ніякі спеціальні замовні тексти тут не потрібні, говоріть своїми словами, щиро і від душі.

6. В ідеалі таку процедуру необхідно завершити обливанням або умиванням освяченою водою. Для цього попередньо наберіть в миску з-під крана чисту прохолодну воду, і капніть в неї кілька крапель святої водиці.

  Джастін Тімберлейк поділився фото дружини та сина

7. Обливайтеся, як вам буде зручніше. Можна підняти над головою миску і вилити на себе відразу всю воду, або поливайте поступово з допомогою ковшика. Намагайтеся лити воду на обличчя повільно і акуратно, щоб звідти вона вже стікала далі по всьому тілу.

8. Після обливання треба пару хвилин постояти, розслабитися і тихо подякувати воду за те, що вислухала всі ваші скарги і допомогла змити проблеми.

9. Обсихайте природним шляхом, не використовуючи рушник. Виходьте до рідних, посміхаючись. Можете покликати всіх на кухню і спільно приготувати смачну вечерю. Повірте, після такого енергетичного очищення ваш сімейний вечір буде затишним і приємним.

Погодні прикмети на 16 березня

  • Літні місяці будуть мокрими і дощовими, якщо в день Євтропія сніг швидко тане і біжить багато струмочків.
  • Якщо коти загуляли 16 березня, значить, найближчими днями остаточно встановиться весна і прийде тепло.