Ваш сон сьогодні дасть підказку про майбутнє!

В православ’ї 18 червня згадують священномученика Дорофея єпископа Тирського. Дата за народним календарем називається день Дорофея, інформує Ukr.Media.

Ким був священномученик Дорофей?

Родом Дорофей походив з Антіохії, жив у III-IV століттях. Спосіб життя вів праведний, за що у Фінікійському місті Тирі був визнаний гідним єпископського сану.

Але незабаром йому довелося покинути місто після того, як прийшов до влади правитель Діоклетіан і почав гоніння на прихильників християнської віри. Коли жорстокого імператора змінив новий правитель Костянтин, Дорофей повернувся і більше півстоліття керував у місті своєю паствою.

При новому правителі Юліані Відступнику знову почали переслідувати християн. Дорофею на той момент було вже більше ста років. Попри поважний вік, його схопили і піддали жорстоким мукам. Старець не витримав катувань і віддав Богу душу.

Які існують у цей день традиції і обряди?

Наші предки 18 червня залучали в будинок благодать. Для цього з самого ранку господині випічкою займалися, а потім перший пиріжок (ватрушку, печиво або булочку) кришили пернатим.

Сьогодні в першій половині дня займіться прополкою бур’янів на городі. Згідно з народними повір’ями, якщо знищити бур’яни в Дорофеїв день, то вони більше не вилізуть. День сьогодні несприятливий для початку важливих і нових справ. Обережність треба проявляти на дорогах.

Категорично не можна 18 червня весільні торжества і заручини влаштовувати. Так що будь-який діловий захід чи романтичну зустріч намагайтеся призначати на день раніше або пізніше.

Сьогодні вночі сняться віщі сни! Постарайтеся запам’ятати і розгадати свої сновидіння

Слов’яни здавна вважали, що «на Дорофія-ранок вечора мудріший». Так повелося, тому що на 18 червня припадає розквіт сон-трави, званої в народі прострілом. Наші предки вірили, що ця травичка пророчою силою володіє і може через сновидіння підказати людині якісь події з її майбутнього.

  «Доки звучить музика, доти продовжується життя»

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Люди помітили, що в ніч на Дорофея сняться віщі сни. Добре, коли сновидіння приємне і має благополучне значення. Але ж деколи нам і сняться погані сни, які лякають і навіть кошмарні. Як до них ставитися? Чи мають вони свою розшифровку? Чи варто надавати значення таким сновидінням?

Найголовніше, не починайте відразу зіставляти поганий сон з реальним життям. Не завжди сновидіння є відображенням дійсності, хоча іноді може бути її продовженням.

Часто сон дає мозку можливість для переосмислення життєвих ситуацій і подій. Але, зазвичай, мозок під час сну відпочиває, тому сновидіння представляє собою звичайне змішування наших заповітних мрій і бажань, страхів і спогадів.

Людина не може вгадати, що її присниться сьогоднішньої ночі. Можна прожити дуже щасливий і вдалий день, а потім різні кошмари уві сні побачити. При цьому вони зовсім не говорять про те, що тепер в житті почнуться жахливі події.

Приміром, якщо сниться медик в білому халаті або операційний стіл, це у жодному разі не віщує страшну недугу. До проблем зі здоров’ям сняться:

• брудна вода,

• вузькі коридори,

• якісь неприємні і моторошні місця,

• людина, яка женеться за вами з сокирою або палицею.

Те ж саме стосується, якщо уві сні ви бачите похоронну процесію або гроб. Це не говорить про те, що скоро ви помрете. А от якщо хтось із померлих рідних або знайомих приснився і покликав вас із собою, або йде попереду — це вже дуже погана ознака.

Щоб поганий сон вас не турбував, і вже тим більше не збувся, відразу, як прокинетеся, розкажіть кому-небудь про нього (батькам, дружині, чоловікові, друзям). Як тільки ви повідаєте, яка нісенітниця з’явилася вам у сні, так він відразу втратить свою силу і збутися вже не зможе.

  Кабмін переглянув видатки на культуру та спорт

А з приємними і хорошими сновидіннями навпаки. Нікому про них не розповідайте, якщо хочете, щоб сни здійснилися.

Як нейтралізувати погане сновидіння?

1. Після пробудження підійдіть до вікна, станьте до нього спиною і через ліве плече скажіть тричі: «Куди йде ніч, туди і мій сон».

2. Прокинувшись, візьміть кілька дрібних монеток і киньте у вікно. Вимовте при цьому: «Ніч пішла і з собою поганий сон забрала. Я за все заплатила, боргів не залишилося».

3. Вмийтеся холодною водою і скажіть: «Чиста водиця, люба сестрице! Сон поганий з мене змий, забравши його з собою». Не витирайте обличчя рушником, крапельки води повинні обсохнути природним шляхом.

4. Після поганого сновидіння сходіть в церкву, постійте на службі, купіть і поставте свічки за здоров’я всіх живих рідних і за упокій померлих.

Прикмети погоди на 18 червня

  • Якщо 18 червня рано вранці дуже багато роси, значить, в майбутньому сезоні чекайте щедрого врожаю. А якщо над річкою чи озером стелиться туман, то літо та осінь порадують величезною кількістю грибів.
  • Найближчими днями буде хороша погода, якщо сьогодні спостерігається багато павуків.