Актриса заявила, що це “кайфовий і довгоочікуваний період”.

Актриса Христина Асмус, здається, оговталася від цькування після її роботи у фільмі “Текст” і готова до нових проектів, інформує Ukr.Media.

Зірка розповіла про те, що вона скоро буде зніматися у цікавій картині. Але не все так просто. Їй доведеться сильно поправитися для того, щоб зіграти у фільмі “Булки”. Христина перевтілиться в пекаря з підмосковного міста Протвино. Для повного занурення в образ жінка має намір змінити свою фігуру без допомоги гриму. Найближчим часом її чекає 18-ти разове нероздільне максимально жирне, шкідливе і смачне харчування.

Актриса назвала підготовку до ролі пекаря “кайфовим і довгоочікуваним періодом”, пожартувавши, що переходить на звичний раціон свого чоловіка Гаріка Харламова. Христина попередила фанатів, що в подальшому їх чекають незвичні кадри з її акаунта. При цьому вона двічі підкреслила, що набирає вагу не через вагітність: “Це легальний жор”.

Зйомки картини стартують вже в березні 2020 року і пройдуть в Підмосков’ї і на Шрі-Ланці. Режисером «Булок» став Олег Асадулін, який раніше зняв серіали «Закрита школа» і «Корабель». Компанію Асмус складуть такі актори, як Дмитро Власкин, Борис Дергачов, Марк Богатирьов і Валентина Мазуніна.

Нагадуємо, що в Асмус ідеальна фігура. Кілька місяців тому шанувальники навіть почали турбуватися за свого кумира, думаючи, що у неї проблеми зі здоров’ям, адже вона сильно схудла.