Іванку виповнилося вже цілих 3 рочки.

Українська телеведуча Катя Осадча опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram зворушливі знімки зі святкування триріччя їх спільного з ведучим Юрієм Горбуновим сина Івана. Катерина показала кілька кадрів, на яких зображене щасливе сімейство. Зоряний тато Горбунов також поділився з підписниками «шматочком» свята, показавши свого маленького синочка, інформує Ukr.Media.

Іванку виповнилося три роки, в честь цього зіркові батьки вирішили влаштувати вечірку. Катерина показала кадри, на яких робить селфі зі своїм зірковим чоловіком, а також показала маленького сина за грою з татом і аніматорами.

Горбунов опублікував зворушливе відео, на якому разом з дружиною і сином позує фотографам. До речі, поки що личко Вані подружжя воліє не показувати широкій публіці.

Зіркові батьки написали зворушливі пости, присвячені малюкові. «Дякую, Іванку, що вибрав нас своїми батьками. Наша гордість і наш герой. Три роки пролетіли, як мить», — написала Осадча. «Кажуть, що чужі діти ростуть швидко! А свої — ще швидше!!! Нам вже цілих три рочки!! Рости, сину, здоровим і щасливим!! Ми з мамою тебе дуже любимо!!», — зворушливо привітав малюка Горбунов.