22 роки морального аб'юзу: Марина Боржемська розкриває деталі свого шлюбу з Узєлковим. Марина Боржемська відверто розповіла про свої аб'юзивні стосунки з боксером В'ячеславом Узєлковим протягом 22 років шлюбу.

Фітнес-тренер підкреслила, що її “екс” професійно маніпулював нею, використовуючи різні прийоми, щоб утримати її поряд із собою:

«У мене був аб’юзинг, але не в тому сенсі, що він піднімав на мене руку. То справді був моральний аб’юзинг. То була моя жертовність, відповідальність за нього. Він знав, як діяти на мої емоції, щоб я не залишила його. Маніпулював своїм здоров’ям, спогадами про дитинство і тим, що я залишалася єдиною його опорою у житті», інформує Ukr.Media.

Боржемська зізналася, що, попри усвідомлення цих аб’юзивних методів, їй важко було прийняти «доросле рішення» та піти зі шлюбу. Остаточно вона це вирішила після народження сина Роберта:

«Вперше, коли я відчула, що хочу піти, було після народження Роберта. Я зрозуміла, що він не мій чоловік. Я стала мамою для нього і знову почуття жалю переплелося з рішучістю. Неможливо було залишити його, коли він захворів, хоча почуття вже охолонули. Як можна кинути людину, з якою ти прожила стільки часу та народила від неї дітей?».