Українська ведуча ризикнула поплавати на сапборді в неймовірно холодній воді.

«Недоумство і відвага» — саме так свою водну пригоду назвала українська телеведуча. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Лідія опублікувала кілька знімків, на яких позує на сапборді посеред холодної річки. Телеведуча зазначила, що так любить Десну, що готова плавати по ній до тих пір, поки воду не скує лід, інформує Ukr.Media.

Лідія опублікувала фотографії, на яких позує верхи на надувній дошці і з веслом в руках. Знаменитість приміряла комфортний образ: червону пухову куртку Лідія скомбінувала зі спортивними штанами, білим светром, кросівками і теплою шапкою. “Карантин вихідного дня тепер такий. Недоумство і відвага, або як казав Висоцький: “Справжніх буйних мало”. Я сьогодні серед них. Так люблю цю Десну, що не зупинюся, поки льодом не схопиться», — написала Лідія в публікації.

Схоже, телеведуча так скучила за рідними просторами, будучи в десятиденному відрядженні в США, що навіть похмура і холодна погода її не зупинила. Нагадаємо, Лідія Таран відвідала Америку для того, щоб зробити репортаж про вибори президента. За цей час знаменитість побувала в різних куточках країни, і систематично ділилася звідти знімками.