Бажаєте стати багатшими? Тоді не пропустіть сьогоднішній день і дійте!

У православному світі 29 червня згадують трьох святих з одним ім’ям — преподобного Тихона чудотворця Луховського і Костромського, єпископа Амафунтського святителя Тихона і преподобного Тихона чудотворця Мединського і Калузького. Дату у народному календарі називають Тихон тихий або просто день Тихона, інформує Ukr.Media.

Ким були ці святі?

Преподобний Тихон чудотворець Луховський і Костромський

Тихон Луховський народився у Великому князівстві Литовському, жив у XV столітті. Він був прекрасно освічений, перебував на військовій службі. А тоді раптом прийняв рішення все своє майно роздати нужденним людям і відправитися в подорож з відвідуванням чернечих скитів.

Поблизу річки Луха Тихон оселився і став жити на самоті. Незабаром до нього потягнулися люди. На місці його поселення поступово утворилася чернеча обитель, у якій Тихон до кінця своїх днів служив настоятелем.

Єпископ Амафунтський святитель Тихон

Святитель Тихон Амафунтський жив на Кіпрі в невеликому містечку Амафунт в IV-V століттях. Виховувався у благочестивій християнській сім’ї. Церковну службу починав читцем в клірі, потім був дияконом.

Коли помер Мемнон (єпископ Амафунта), Тихона обрали на його місце. Дуже велика заслуга Тихона у викоріненні язичницької віри на Кіпрі.

Преподобний Тихон чудотворець Мединський і Калузький

Тихон Мединський народився в Києві, проживав у XV столітті. В юнацькому віці прийняв рішення піти у ченці, і оселився відокремлено в глухому лісі між Мединю і Калугою.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Його житлом стало дупло у величезному дубі, їв дикорослі плоди і трави. Князь Ярослав сприяв заснуванню на цьому місці монастирської обителі, в якій Тихон був обраний першим ігуменом.

Які обряди і традиції існують у цей день?

  Фанати знайшли нову дівчину Тіматі, і ця красуня на їхню думку краща за всіх його колишніх

Жінки на Русі в день Тихона перетрушували всю постільну білизну в будинку. Люди вірили, що разом з пилом витруситься і вся лінь, яка накопичилася за рік.

Якщо, прокидаючись вранці, ви не відчуваєте себе бадьорими, то слідуйте давньослов’янській традиції і перетрусіть 29 червня всі ковдри з подушками. Ваша ліжко очиститься від ліні, і вже завтра прокинетеся повними сил і енергії.

Наші предки говорили, що з 29 червня зріле літо починається. Природа зустрічає цей день тишею — птахи перестають співати (зрідка лише можна почути ще кування зозулі або солов’їні трелі), сонечко по небу повільно пропливає. Звідси і пішла народна назва дати — Тихон тихий.

Бажаєте стати багатшими? Тоді не пропустіть сьогоднішній день і дійте!

1. Щоб залучити в будинок матеріальне благополуччя, вирощуйте на підвіконнях товстянку, герань і кактуси. Садіть ці рослини в горщики червоного або зеленого кольору, і обов’язково на дно покладіть монетку.

2. На вході в будинок (під порогом або в щілину в підлозі) помістіть монету зі срібла. Кожний раз, коли будете повертатися з вулиці і переступати поріг, говорите: «Як я прийшла додому, так купюри з монетками за мною».

3. Знайдіть купюру, на якій хоча б одна буква буде збігатися з вашими ініціалами. Змастіть її легенько олією пачулі і носіть в гаманці як талісман (ніколи не розплачуйтеся цією купюрою).

4. На молодий Місяць покладіть на підвіконня купюру так, щоб на неї потрапляли промені небесного світила, і скажіть: «Як місяць зараз народжується, так мій дохід додається». Заряджену місячним світлом купюру носіть завжди в гаманці і не витрачайте, тепер це ваш талісман.

Погодні прикмети на 29 червня

  • Якщо 29 червня у водоймах раптово перестала клювати риба, а на луках принишкли коники, значить, наближається негода.
  • Якщо в день Тихона почав накрапувати дрібний дощик, значить, така погода протримається ще кілька днів.
  Молодий художник із Харкова створює неймовірні малюнки будівель, вікна яких нібито світяться