Екс-Холостяка батьки виставили з власного будинку.

33-річний майстер спорту міжнародного класу з плавання Дмитро Черкасов, головний герой шоу “Холостяк-7” три роки приховував сімейну драму: він не спілкується з батьками через те, що вони виставили його з власного будинку, інформує Ukr.Media.

У 2018 році Дмитро Черкасов одружився з Олександрою, у якої був маленький син Тимофій. Дмитро познайомився з Тимофієм, коли йому було 8 місяців, заміж Саша виходила, вже будучи вагітною Марком. Поки Олександра працювала, відносини в родині були ідилічними, а коли пішла в декрет, батьки спортсмена просто вказали їй на двері.

Дмитро в цей час був на змаганнях з батьком, який був його менеджером і тренером, а Саші довелося з’їхати з їх сімейного будинку у свою квартиру.

“Я жив у будинку біля батьків. Але стався переворот в моєму житті і ми стали жити на квартирі у Саші. Після того, як Саша завагітніла, я вирішив купити будинок. Але батьки віддали частину грошей тільки після того, як я визнав, що не маю претензій до свого минулого будинку. Мені постійно розповідали, що я нічого в житті не досягнув, що я ніхто. Таке вислуховувати по 10-20 разів на день було нестерпно, і я просто втік. З 2004 року ми працювали з батьком, але зараз ми не продовжуємо співпрацю, це перейшло в серйозний конфлікт: між сім’єю і грошима — батьки вибрали гроші. Вони вважають, що я повинен їх утримувати, хоча вони не пенсіонери, в них є бізнес, вони розводять собак. Вони не змогли змиритися з тим, що у мене з’явилася сім’я і я приділяю їй увагу і гроші” — розповів Дмитро Черкасов в одному з інтерв’ю.

  Дівчина Ді Капріо вперше прокоментувала роман з актором

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Дмитро вважає, що замість того, щоб ставитися до нього як до сина, батьки розцінюють його як гаманець.

“Мій батько працював зі мною як менеджер: я з 2005 року з ним. Я вже вмів плавати, розумів концепцію тренувань, і він допомагав мені у фінансовій частині. Але після того, як у мене з’явилася сім’я, мабуть, мої рожеві окуляри спали.

Саша була самодостатньою, могла дозволити собі багато чого: вона дарувала подарунки моїм батькам, їм це дуже подобалося… Але коли ми стали жити разом, я попросив Сашу піти в декрет, тому що з Тимофієм нікому було сидіти… І у якусь мить у батьків фінансове питання стало, як кістка в горлі. А я завжди довіряв своїм батькам, всі фінанси були в них: моє діло було плавати, я віддавався спорту максимально, досягав результатів світового класу і планував на свої заощадження після закінчення спортивної кар’єри відкрити свій бізнес…

А коли Саша пішла в декрет, ставлення батьків до мене різко змінилося. Вони не давали мені мої гроші. А я їм сліпо довіряв. Мене, як якийсь проект, який в подальшому не вигідний, просто відрізали… Робочих відносин з батьком у нас не залишилося, у мене зараз новий менеджер” — повідомив Дмитро.

Також пара Дмитро та Олександра Черкасови поділилися, що заблокували батьків в соцмережах “щоб не давати їм зайвих інфоповодів”, адже батьки навіщось розпускали чутки, що спортивна кар’єра колишнього Холостяка закінчилася, а Марк — не син Дмитра. Родичі навіть не дізналися, що минулого року пара втратила ще одну дитину, в Олександри стався викидень. Поки ця сімейна драма зайшла у глухий кут.

  Для участі у телешоу Кейт Міддлтон обрала улюблені сережки королеви

“Не була б я, була б інша жінка, цю пуповину потрібно було колись відрізати, але батьки Діми були до цього не готові” — каже Олександра Черкасова.

Після інтерв’ю дівчина виклала в сторіз соцмережі листування Дмитра з його мамою, де видно, що мама відреагувала різко, написавши синові: “Ти ганчірка, а не син. І перестань жерти наркотичні препарати, а то скоро на Марсі опинишся”. Високі стосунки…