Дізнайтеся, хто покинув проєкт в третьому ефірі.

На телеекрани вийшов 3 випуск улюбленого шоу "Танці з зірками 2019" від 08.09.2019. У третьому ефірі всі пари виконували номера під українські хіти, інформує .

Ведучими шоу стали Юрій Горбунов та Тіна Кароль. Зовсім недавно стало відомо, що співачка буде вести всі випуски програми цього сезону. Тринадцять років тому їх зоряний тандем полюбився глядачам настільки, що його вже охрестили легендарним. В оновлених сезонах вони відкривали і закривали ефіри.

Під популярну композицію Сергія Бабкіна "Пробач" Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова танцювали фокстрот. У цьому випуску відкрився з несподіваного боку і Даніель Салем.

Олексій Яровенко та Олена Шоптенко виконали чуттєву румбу під дуетний хіт "БУМБОКС" і Тіни Кароль "Безодня". За допомогою танцю Олексій та Олена розповіли, через які випробовування проходить пара при коханні на відстані. Білоруський актор, як ніхто інший, знає всі складності таких відносин, адже до його переїзду до Києва, вони з дружиною довгий час жили на два міста.

Надія Матвєєва і Валерій Шохін виконали віденський вальс під проникливу "Пісню про рушник", і телеведуча вперше за довгий час розповість про свого сина.

За історією актриси Ксенії Мішиної та Жені Кота буде знову спостерігати вся країна. Пара нарешті дала волю своїм почуттям на паркеті, забувши про всі умовності і заборони реальному житті.

Спеціально для ліричного хіп-хопу Михайла Кукуюка і Лізи Дружиніної на вокал вийшла Jerry Heil, яка виконала хіт "Охрана отмена".

Анна Різатдінова та Олександр Прохоров зворушливий вальс станцювали під пісню "Тримай" Христини Соловій. Анна покаже, як під маскою сильної дівчини ховається тендітна душа, якій так потрібна підтримка.

  Зірка серіалу "Величне століття" Мер'єм Узерлі показала, як виглядає на останніх тижнях вагітності

Після усіх виступів та оголошення оцінок, на жаль, глядачам довелося попрощатися з парою Серьоги та Аделини.

Найменше балів від суддів отримала пара Михайла Кукуюка і Єлизавети Дружиніної, але після глядацького голосування в зоні ризику опинилися Дзідзьо з Яною Цибульською і Серьога з Аделиною Делі. Так, за підсумками обох голосувань, проєкт залишають репер Сєрьога і його напарниця по проєкту — танцівниця Аделіна.