Крістіна Орбакайте поділилася фото з мамою без макіяжу — вони схожі, як близнята. В них така сильна схожість!

Багатьом здається, що у дітей знаменитих артистів, не життя — а справжня казка. Насправді, зовсім не погано народитися в забезпеченій родині відомих людей. Але водночас, вирішивши зробити кар’єру в шоу-бізнесі, діти зірок завжди змушені намагатися працювати вдвічі більше, щоб вийти з тіні батьків і довести свою власну цінність, інформує Ukr.Media.

Саме так склалася і доля нині популярної співачки Христини Орбакайте. Погодьтеся, їй було непросто робити власну кар’єру, намагаючись “відокремитися” від слави власної мами, яка не даремно заслужила ім’я Примадонни вітчизняної естради.

Навіть найзапекліші скептики визнають, що Христина працювала не покладаючи рук і намагалася завжди підтримувати власну індивідуальність. Проте, багато хто став помічати, що з віком співачка стала все більше і більше походити на маму. Тепер Христина-артистка, їй немає потреби комусь щось доводити і можна просто розслабитися.

Днями співачка виклала спільне фото з мамою, де обидві жінки позували без макіяжу. Шанувальників Христини здивувало, наскільки вони з Аллою насправді схожі.

Крістіна Орбакайте поділилася фото з мамою без макіяжу — вони схожі, як близнята. В них така сильна схожість!

Прихильники написали в коментарях до публікації:

  • “Ось це так, як сестри”
  • “Одне обличчя!”
  • “Ну просто близнючки”