Актуальні новини

У Львові пройдуть покази міжнародного фестивалю анімації Linoleum

У середу, 2 вересня, стартував міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтв Linoleum. Упродовж тижня найкраща анімація з усього світу буде показуватися безкоштовно онлайн на медіасервісі MEGOGO. Усі фільми з конкурсної та позаконкурсної програм перебувають у вільному доступі. Дивитися їх можна в будь-який зручний час, без обмежень кількості переглядів, але виключно на території України. В той же час на YouTube-каналі фестивалю триватиме освітня програма, а в шести українських містах відбудуться покази фільмів на великих екранах.

Одним з тих шести міст став Львів, де покази пройдуть 5 та 6 вересня. Перший показ – 5 вересня о 20:30. Локація – Prostir Lviv (Центральний парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького). Другий показ – 6 вересня о 20:30. Локація – Ganok (вул. Заводська, 31).

Тема Linoleum 2020 – «Стати людиною» (Becoming Human). До конкурсної програми фестивалю Linoleum потрапили 84 короткометражні фільми. Вони будуть змагатися між собою в міжнародному конкусі, українському конкурсі та конкурсі комерційної анімації.

Також куратори підготували добірки тематичної анімації для позаконкурсних показів. Анімаційні ролики на екологічну тему можна буде подивитися в блоці Ecoleptic. Експериментальний відеоарт – у серіях про стосунки людини з природою чи економічною системою. Фільми, що зроблені жінками для жінок – у програмі Ladies First. До того ж, номінант на «Оскар» Кодзі Ямамура підготував добірку сучасної японської анімації, а продюсер Аарон Вуд зібрав найбільш шалені анімації в програмі #killmeplease. Традиційною для LINOLEUM є дитяча програма для найменших глядачів і їхніх батьків. А анімації на цьогорічну тему фестивалю – «Стати людиною» – можна буде переглянути в однойменній програмі.

Повну програму фестивалю можна подивитись тут. Перегляд і відвідування всіх заходів безкоштовне, на офлайн події потрібна попередня реєстрація. Церемонія нагородження відбудеться в останній вечір фестивалю, 6 вересня, о 20:00 онлайн.

  Всесвітній день метеорології відзначають 23 березня

Довідка:

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum – найбільший міжнародний анімаційний фестиваль в Україні, який існує з 2014 року. Щороку Linoleum пропонує учасникам та відвідувачам переглянути найкращу національну та світову анімацію, відвідати спеціальну освітню програму та взяти участь у воркшопах визнаних і відомих представників анімаційної індустрії країни та світу.

Залишити відповідь