Як назавжди пов’язати долю з коханим?

4 жовтня в православному світі вшановують апостола від сімдесяти Кіндрата Афінського. У народному календарі дата отримала назву день Кіндрата, замолотки, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Кіндрат?

Проживав Кіндрат в I-II століттях, проповідував в Магнезії і в Афінах слово Боже. Коли афінський єпископ Публій загинув мученицькою смертю, Кіндрат зайняв його місце, за час служби багатьох язичників він навернув до віри Христової. Але у деяких закоренілих язичників його проповіді викликали ненависть, одного разу вони напали на Кіндрата і побили його камінням. Того разу апостол вижив, але його закрили у в’язницю, де він помер від голоду.

Обряди й традиції цього дня

На Русі з 4 жовтня наші предки починали готуватися до молотьби, тому день і прозвали в народі — замолотки. На Кіндрата заборонялося лінуватися, обов’язково треба було займатися господарськими справами, щоб привернути в будинок багатство і добробут. Навіть приказку склали на цей рахунок: «Якщо не сидиш без діла на Кіндрата, значить, цілий рік проживеш багатим».

Жінки із зерна, намолоченого 4 жовтня, одразу ж варили свіжу кашу, і щедро присмачували її медом. Половину треба було з’їсти самому, а другою половиною нагодувати чоловіка. Вважалося, що так можна назавжди його до себе приліпити.

Якщо сьогодні вашого обличчя торкнеться осіння павутина, терміново загадуйте бажання, воно здійсниться до кінця місяця. А якщо в будинку побачите порожню павутину без павучка, значить, вашу сім’ю чекає фінансове благополуччя.

Сьогодні проводять обряд на довге і щасливе спільне життя

4 жовтня — сприятлива дата для проведення обряду під назвою «Єдина доля». Виконують його в наступних випадках:

Якщо ви покохали людини і хочете, щоб відносини з нею були серйозними і на все життя, а не просто тимчасовими ні до чого не зобов’язуючими.

  Львівська арт-студія Agrafka отримала відзнаку European Design Awards 2021

Коли в подружньому союзі намітилося деяке віддалення один від одного, згасли почуття.

Якщо пара довгий час зустрічається, у їх відносинах присутнє кохання, взаємний потяг і інтимне бажання, але постійно виникають якісь обставини, які не дають бути весь час разом і оформити шлюб.

В результаті цього ритуалу долі двох людей почнуть поступово зближуватися і протягом 5-6 тижнів остаточно зійдуться. Для його проведення знадобляться фотографії (ваша і коханої людини), крейда, вовняна червона нитка, блюдце, голка, свічка червоного кольору, скатертина з натуральної тканини і конверт. Виконують обряд після заходу сонця, фаза місяця значення не має.

1. Застеліть на столі скатертину, зверху покладіть блюдце, в якому встановіть свічку. Поруч покладіть всі інші перераховані вище предмети.

2. Навколо столу і стільця, на якому будете сидіти, накресліть крейдою коло на підлозі, за його межі не можна виходити до завершення ритуалу.

3. Запаліть свічку, хай погорить п’ять хвилин. Ви за цей час повністю розслабитеся і налаштуєтеся на подальші дії.

4. Розташуйте перед собою фотографії обличчям вгору — ліворуч свою, а праворуч коханої людини. Тепер голкою зробіть легкий укол пальця, щоб виступила кров. Капніть трохи в центр кожної фотографії і вимовіть слова: «З цього часу і назавжди у мене (ім’я) з моїм коханим (ім’я) одна доля. Хай буде так».

5. Складіть фотографії лицем до лиця, всуньте в голку довгу нитку червону і прошийте їх по всіх краях стібками. На завершення зробіть три вузлики.

6. Помістіть зшиті фотографії в конверт і запечатайте воском зі свічки. Приберіть в затишне місце, де ніхто не знайде.

Народні прикмети 4 жовтня

  • Погода, яка стоїть 4 жовтня, протримається ще чотири тижні.
  • Якщо до цього дня грибів вже немає, а горіхів ще багато, значить, майбутня зима буде суворою і сніжною.
  6 правил щасливого шлюбу від Тома Хенкса