41-річна Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе готуються стати батьками втретє. Співачка розповіла, як старші діти відреагували на новину про поповнення в родині.

Нещодавно офіційно стало відомо про те, що Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе стануть батьками втретє (у Валерія також є три дочки від першої дружини Ірини), інформує Ukr.Media.

41-річна Альбіна Джанабаєва виховує разом з 55-річним Валерієм Меладзе двох синів: 17-річного Костянтина і 6-річного Луку. І в недавньому інтерв’ю вагітна зірка повідомила, як старші діти відреагували на її третю вагітність.

“Лука зараз в тому віці, коли діти мріють про поповнення в родині, тому для нього це було дуже радісне відкриття. А Костя, будучи вже дорослим, добре розуміє всю відповідальність і усвідомлює зміни, які підуть за народженням малюка. І тому мені особливо приємно бачити, як уважно і чуйно він ставиться до мене зараз”.

За словами зірки, попри велику різницю у віці, у Кості і Луки виходить відмінно ладити.

“Лука тягнеться до старших. Він одним махом перестрибує вікову різницю, захоплюється тим, що подобається Кості. Брат для нього лідер, але при цьому він намагається повноправно конкурувати з ним. А Костя — прекрасний старший брат, хоча в силу зайнятості йому не завжди вистачає часу на молодшого”.