Дженніфер Лопес відписалась в Instagram від Алекса Родрігеса і видалила всі фото з ним. Вигнала геть з життя.

Після 17-річної перерви голлівудська красуня знову зійшлася з Беном Аффлеком. Чутки про возз’єднання ходили давно, остаточно інформація підтвердилася в день народження Дженніфер Лопес. Співачка виклала в своєму блозі фото, на якому цілується з Аффлеком. Шанувальники в захваті від такого повороту, улюблена пара нульових знову разом. Возлюблені недавно повернулися з європейської подорожі на шикарній яхті, інформує Ukr.Media.

Опинившись удома, пара вирушила вибирати новий будинок, в якому планують жити разом. Ще один маленький крок в нове життя уважні підписники помітили в “Інстаграмі” артистки. Джей Ло повністю стерла колишнього нареченого з своїх соцмереж: немає ні спільних фото, ні взаємної підписки. У Мережі з’явилася інформація, що Родрігес теж не втрачає часу дарма, недавно його бачили в компанії загадкової білявки.

Нагадаємо, голлівудська діва вступила в стосунки з бейсболістом в 2017 році, через два роки вони побралися. Весілля відкладали двічі, але в підсумку шанувальників вразила новина про розрив і нового обранця Дженніфер Лопес.

Раніше Бен Аффлек повідомив, що налаштований на спільне майбутнє з співачкою і боїться знову її втратити. У актора серйозні плани, найближчим часом він планує покликати Лопес заміж.