42-річна Маша Єфросиніна розповіла про пластичні операції. Маша Єфросиніна зізналася, чи вдавалася до послуг пластичного хірурга.

Популярна телеведуча Маша Єфросиніна на своїй сторінці в Instagram опублікувала добірку фото, які зробила під час заняття з йоги. Під публікацією знаменитість торкнулася теми зовнішності і зізналася, що її зачіпають закиди оточуючих в «пластиці», інформує Ukr.Media.

“Коли я випадково потрапляю на нескінченні коменти, де мене дорікають в «пластиці» і різних переробках, мене це зачіпає. Портали про зірок ставлять мої дитячі фото поруч з нинішніми з питанням: “змінилася?”, зриваючи таким чином чеку на гранаті спраглих дати мені ляпасу по “заколотній морді”, я бачу, як на форумах моє обличчя розбирається «на висновки знаючих експертів”.

Також Маша Єфросиніна зізналася, що намагається відстрочити необхідність в хірургії. Телезірка приділяє увагу своєму харчуванню, займається спортом, робить косметологічні процедури, але не вдається до допомоги пластичного хірурга.

“Моя філософія полягає в тому, що потрібно робити максимально все, щоб відстрочити необхідність в хірургії (якщо мова не йде про корекцію особливостей, які не дозволяють щасливо жити). Для цього сучасні технології зробили революцію. Моє обличчя сьогодні — це захоплені очі мого чоловіка через 19 років спільного життя, це харчування, вода, спорт, дихальні практики, БАДи і anti age медицина, косметологічні процедури, естетична медицина, а також регулярний домашній догляд”.

Шанувальники захопилися зовнішнім виглядом Маші Єфросиніної, і обсипали її приємними словами в коментарях.