Телеведуча відверто розповіла про своє харчування.

Для багатьох Жанна Бадоєва — справжній приклад для наслідування. Відома телеведуча об’їздила півсвіту, встигла знайти свою любов в Італії та народити двох дітей. При цьому, всупереч постійним перельотам, Бадоєва завжди усміхнена і приваблива, інформує Ukr.Media.

Особливий захват шанувальників нерідко викликає постать Бадоєвої. Секретом її стрункості багато цікавляться в коментарях під тим чи іншим постом. Але виявилося, що ніякого секрету у Жанни немає, вся справа просто в проникливому ставленні до власного тіла.

“Я не вважаю калорії, не ділю їжу на шкідливу і корисну і не сиджу (і ніколи не сиділа) на якихось дієтах. Єдине, що я роблю, — уважно слухаю свій організм. Якщо у мене є вибір — з’їсти щось жирне з підливою або простий шматок м’яса, то виберу друге. І не тому що так правильніше, а тому, що мені від жирного буде погано. Тому в їжі мій головний критерій — буде добре моєму організму від того, що я з’їм”, — поділилася Бадоєва.

Виявилося, що подібного методу слідують багато шанувальників телеведучої, замість виснажливих дієт і тренувань віддаючи перевагу раціональному та усвідомленому харчуванню.

  • Я двічі скидала по 20 кг, обидва рази після пологів, тепер сама допомагаю дівчатам худнути, мені приємно, що я худенька і мені понад 25 не дають, хоча мені за 40.
  • Теж не сиджу на дієтах, а слухаю свій організм.

Звичка переїдати у людей з дитинства, коли їх мами та бабусі змушували доїдати все, що їм поклали в тарілку, і дитина не прислухалася до свого організму, а слухала рідних, через це почуття насичення зникає і людина не відразу розуміє, вона наїлася або ще ні.

  РНБО ухвалила рішення про санкції проти Деркача, Гужви, Шарія та Пушиліна