Хочете гідний заробіток і хорошу роботу? Загадайте сьогодні це бажання!

Замовляння на подружнє щастя будуть особливо дієвими, якщо читати їх в Митрофанів день, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Митрофан?

Проживав Митрофан у XVII столітті. Це ім’я отримав під час обряду Хрещення, а при народженні був названий Михайлом. В молодості він одружився, в сім’ї народився син.

Але коли Митрофану було сорок років, він залишився вдівцем, після чого прийшов до суворого чернечого способу життя. Незабаром його призначили на посаду ігумена, а в 1682 році єпископом Воронезьким.

Багато зробив Митрофан для православ’я: за його безпосередньої участі будувалися нові обителі та велася боротьба зі старосвітськими людьми. Він особисто був знайомий з царем Петром I та регулярно чималі гроші жертвував для кораблебудування.

Які на цей день обряди та традиції?

Слов’яни 6 грудня за традицією всідалися за плетіння постолів. Вважалося, якщо наплести взуття саме на Митрофанів день, то їм не буде зносу. Оскільки лапті не ставилися до розряду міцного взуття, то заготовляли одразу по кілька пар.

Деяким особливим умільцям вдавалося сплести за день до 4-5 пар. До речі, народна прикмета щодо постолів трохи трансформувалася і дійшла до наших днів. Якщо потрібно придбати нове взуття, то найкраща дата для цього — 6 грудня. Куплені сьогодні туфлі або чобітки будуть довго і міцно носитися.

У наших предків вважалося, що замовляння на подружнє щастя будуть особливо дієвими, якщо читати їх в Митрофанів день.

Щоб чоловік звідусіль і завжди поспішав додому до своєї дружині, сьогодні ближче до вечора, коли він повинен повертатися з роботи, наберіть у склянку чистої води, поставте біля порога і прочитайте замовляння:

  Порошенко вручив Філарету Зірку Героя України

«Раб Божий (ім’я), вода твоя чекає тут тебе». Коли чоловік прийде, напийте його заговореною водою.

Хочете знайти хорошу роботу з гідною зарплатою? Тоді не пропустіть сьогоднішній день

Звичайно, в житті людини найважливішими аспектами є здоров’я, любов і сім’я, але й робота займає не останнє місце. Багато людей мріють знайти гарне робоче місце з пристойною зарплатою. В нинішній час молодь прагне спочатку збудувати кар’єру, а вже потім заводити сім’ю і дітей.

Пропонуємо кілька нескладних народних обрядів, які допоможуть вам знайти бажану та цікаву роботу з комфортними умовами праці, хорошим колективом і високим окладом.

Ритуал на хорошу зарплату

Встигніть провести цей обряд до полудня, в ідеалі рано-вранці. Вам знадобиться невелика, але ціла хлібина. Прочитайте над нею замовляння:

«Хліб усьому голова! Кланяються йому і старі, і дітвора. Кожен його шанує, з радістю і повагою зустрічає. Нехай і мене так зустрінуть, добре приймуть там, куди на роботу я піду. Нехай в робочий колектив мене запросять і гідною зарплатою нагородять».

Тепер розділіть буханець уздовж на дві половинки. Одну частину покришіть і згодуйте пернатим, другу з’їжте за обідом самі.

Ритуал для успішної співбесіди

Виходячи з будинку на чергову співбесіду, три рази прочитайте таке замовляння:

«Я вирушаю до бояр, але працювати хочу недарма. Бажаю господарям полюбитися і до них на роботу підрядитися. Щоб вони моїми здібностями розчулювалися і щиро мені посміхалися. Дарма нехай не лають і не б’ють, а ситно годують і великі гроші дають. Господи, для мене царю і вищий добродію, прошу благословити та допомогти. Амінь».

Ритуал для пошуку роботи

Знайти хорошу роботу вам буде легше після проведення цього нескладного обряду з носовою хустинкою. В ідеалі ритуал виконують на новий місяць, але можна і протягом всієї фази місяця, що зростає. Коли на небі з’явиться нічне світило, візьміть абсолютно новий, спеціально куплений носовичок і прошепотіть над ним замовляння:

  Facebook виявив у Африці нові мережі поширення російської пропаганди

«Будуть мені, рабу Божому (ім’я), завжди удача в дорозі та добробут в справах”.

Вирушаючи на співбесіду, заговорену хустинку покладіть в кишеню або сумочку.

Погодні прикмети на 6 грудня

  • Настануть сильні морози, якщо сьогоднішньої ночі навколо місяця видніються два тьмяних рожевих ореоли.

  • Погода буде ясною і холодною, якщо 6 грудня на небі рідкі хмари.

  • Наближається похолодання, якщо в Митрофанів день хмари на небі знаходяться низько.