Якщо деяким зіркам, щоб виглядати привабливо, потрібні тонни макіяжу або особливі фотофільтри, то Шерон Стоун легко обходиться без всього цього.

Нещодавно папараці зловили актрису в західному Голлівуді, коли та вирушила на шопінг. Шерон була в короткій сукні і зовсім без макіяжу, причому, не ховалася за темними окулярами, а жартувала і загравала з фотографами, інформує .

Стоун не соромиться свого віку, на відміну від Демі Мур, і живе в гармонії з собою. Як говорила сама актриса, цю гармонію вона набула після того, як у 2001 році пережила інсульт. У інтерв'ю вона зізналася, що це був найважчий період у її житті. З-за проблем зі здоров'ям її хотіли позбавити права опіки над усиновленою у 2000 році дитиною. Актрисі довелося, попри свій стан, боротися за своє чадо, як тигриці.

Мало хто з людей, що не пережили це стан, знає, наскільки небезпечним є інсульт для жінок і що потрібно, щоб одужати — мені знадобилося близько семи років на відновлення. Під час всього цього кошмару потрібно було боротися за опіку над сином, а ще хоч якось функціонувати, щоб працювати. Я вдячна Бернару Арно (глава LVMH), який буквально врятував мене. Завдяки йому я уклала контракт з Dior, і в мене з'явилися гроші на лікування і адвокатів. Адже мені з усім цим дурдомом довелося переоформити будинок, я втратила все, в тому числі своє місце в Голлівуді. Пам'ятаєте, адже я була самою гарячою кінозіркою", — розповідала Стоун в інтерв'ю.

Вона і зараз залишилася гарячою і привабливою. Але Шерон змінила пріоритети, тепер для неї важливіше всього сім'я і прості радощі життя. Вона виховує синів, а також робить все можливе, щоб люди більше дізналися про інсульт та його профілактику.

  13 вересня — Купріянів день: історія та традиції свята

ґ