7 серіалів і фільмів для вихідних які порекомендувала Анна Сєдокової. Співачка підказала що ще можна подивитися крім "Гри в кальмара".

Колишня учасниця популярного тріо “ВІА Гра”, співачка і ведуча Анна Седокова часто ділитися з шанувальниками добірками вподобаних їй кінострічок або книг, інформує Ukr.Media.

Сьогодні на сторінці 38-річної виконавиці список фільмів і серіалів, які можна подивитися на вихідних або в неробочий час. На думку Сєдокової, представлені в її списку кіно — і телероботи нічим не гірше гучної “Гри в кальмара”.

Що радить подивитися Анна Сєдокова

1. Новий сезон “Династії”

“І хоч спочатку мені здалося щось не те, а тоді сюжет закрутився і стало дуже навіть те. Дивитися тим, хто любить красиві сукні, будинки і красиве життя в цілому. Багаті теж плачуть”.

2. “Люцифер”

“Новий сезон не зайшов. Тому що вони припинили розслідування і стали обговорювати виключно себе. Але, якщо ви не дивилися 4 перших сезони, то настійно рекомендую. Пригоди диявола на землі. Якщо дуже релігійні, вам не підійде”.

3. “Винний”

“Ну дуже хороший фільм. Сюжет тримає до кінця. Попри те, що в кадрі практично одна локація і все побудовано на геніальній грі одного актора (Джейка Джилленхола), нудно не стає. Історія поліцейського, який приймає дзвінок в екстрену службу 911. Чи може ваша щира допомога стати фатальною помилкою?”.

4. “Бортпровідниця”

“Нереально смішний серіал про пригоди не дуже тверезої стюардеси. По-іншому стала дивитися на цю професію. Трохи чорний гумор. Але ти ж це любиш?”.

5. “Не дихай 2”

“Страшилка. Перша частина хороша. Друга ще жорсткіше. Тому що з дітьми. Сліпий старий захищає тепер не тільки свій будинок, а найдорожчу йому людину”.

6. The Bold Tipe

“Це тепер мій улюблений серіал. Історія 4 дівчат, що працюють в одному журналі. Я сто разів проходила повз нього, не з’являлося бажання подивитися через обкладинку, і тизер здавався таким звичайним. Але коли почала дивитися, були і сльози, і сміх. Цей серіал надихнув мене більше писати і діяти. І якби не він, то деяких моїх відвертих постів не існувало б”.

  INSO-Львів представить українську музику з різних боків залізної завіси

7. Серіал NCIS

“Я знаю, що йому багато років. Але якщо ви любите розслідування, то Вам сюди. Єдине, я не знаю, де його дивитися у нас. Якщо знайдете — напишіть мені”.