7 серіалів і фільмів для вихідних які порекомендувала Анна Сєдокової. Співачка підказала що ще можна подивитися крім "Гри в кальмара".

Колишня учасниця популярного тріо “ВІА Гра”, співачка і ведуча Анна Седокова часто ділитися з шанувальниками добірками вподобаних їй кінострічок або книг, інформує Ukr.Media.

Сьогодні на сторінці 38-річної виконавиці список фільмів і серіалів, які можна подивитися на вихідних або в неробочий час. На думку Сєдокової, представлені в її списку кіно — і телероботи нічим не гірше гучної “Гри в кальмара”.

Що радить подивитися Анна Сєдокова

1. Новий сезон “Династії”

“І хоч спочатку мені здалося щось не те, а тоді сюжет закрутився і стало дуже навіть те. Дивитися тим, хто любить красиві сукні, будинки і красиве життя в цілому. Багаті теж плачуть”.

2. “Люцифер”

“Новий сезон не зайшов. Тому що вони припинили розслідування і стали обговорювати виключно себе. Але, якщо ви не дивилися 4 перших сезони, то настійно рекомендую. Пригоди диявола на землі. Якщо дуже релігійні, вам не підійде”.

3. “Винний”

“Ну дуже хороший фільм. Сюжет тримає до кінця. Попри те, що в кадрі практично одна локація і все побудовано на геніальній грі одного актора (Джейка Джилленхола), нудно не стає. Історія поліцейського, який приймає дзвінок в екстрену службу 911. Чи може ваша щира допомога стати фатальною помилкою?”.

4. “Бортпровідниця”

“Нереально смішний серіал про пригоди не дуже тверезої стюардеси. По-іншому стала дивитися на цю професію. Трохи чорний гумор. Але ти ж це любиш?”.

5. “Не дихай 2”

“Страшилка. Перша частина хороша. Друга ще жорсткіше. Тому що з дітьми. Сліпий старий захищає тепер не тільки свій будинок, а найдорожчу йому людину”.

6. The Bold Tipe

“Це тепер мій улюблений серіал. Історія 4 дівчат, що працюють в одному журналі. Я сто разів проходила повз нього, не з’являлося бажання подивитися через обкладинку, і тизер здавався таким звичайним. Але коли почала дивитися, були і сльози, і сміх. Цей серіал надихнув мене більше писати і діяти. І якби не він, то деяких моїх відвертих постів не існувало б”.

  Ольга Серябкіна зробила відверте зізнання щодо колишньої колеги Олени Темнікової

7. Серіал NCIS

“Я знаю, що йому багато років. Але якщо ви любите розслідування, то Вам сюди. Єдине, я не знаю, де його дивитися у нас. Якщо знайдете — напишіть мені”.