Актуальні новини

UA: Культура покаже ювілейний концерт Kyiv Symphony Orchestra

У суботу, 11 квітня, о 21:20 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться прем’єра телеверсії ювілейного концерту Kyiv Symphony Orchestra під назвою «14697» — саме стільки днів існування колективу нарахували його учасники.
Про це повідомляє UA: КУЛЬТУРА.
На справжніх шанувальників класичної музики чекає вечір у компанії з Джоаккіно Россіні, Вольфгангом Амадеєм Моцартом, Людвігом ван Бетховеном та Йоганном Штраусом-сином. 
Kyiv Symphony Orchestra — державний симфонічний оркестр із багаторічною історією, який іде в ногу із часом, постійно змінюючись та оновлюючись. Репертуар колективу охоплює твори світової класичної музики від XVI століття до наймолодшого покоління сучасних композиторів. Особливого звучання оркестру додає багаторічна співпраця з італійським диригентом Луїджі Ґаджеро.
«Ми — єдиний державний оркестр, що переживає в цей момент революційне оновлення. Ми — не нудні зберігачі артефактів минулого, ми — активні творці сьогодення, адже вміємо створювати такий симфонічний драйв, який отримати можна хіба що на зірковому рок-концерті», — розповідають в оркестрі.
2019 року оркестр відсвяткував свій 40-річний ювілей новою концертною програмою під назвою «14697», у якій зафіксували кількість днів існування колективу. Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА записав концерт, щоб телеглядачі насолодилися класичною музикою, перебуваючи вдома.

  18 листопада — день Іони: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь