Дама серця дає хореографу стимул жити.

Про те, що Григорій Чапкіс офіційно одружився вчетверте, стало відомо під час четвертого ефіру танцювального проєкту “Танці з зірками”. Чапкіс є одним із суддів проєкту. Під час прямого ефіру Григорій Миколайович заявив, що 2020-й став для нього рішучим. Саме цього року хореограф відзначив свій 90-й день народження, а також одружився на дамі серця, яка є одноліткою його внучки — 39-річної Анни Саффрончик, інформує Ukr.Media.

Легендарний хореограф заявив, що намагається бути гідним тієї жінки, якій він присвятив роки на “заході” свого життя. Григорій Миколайович не розповідає імені своєї обраниці і жодного разу її не показав, але відомо, що жінка молодша за свого тепер офіційного чоловіка на п’ятдесят один рік.

“Людина, яка, я сподіваюся, буде зі мною до останніх днів! Вона допомагає мені жити, дає мені стимул. Адже потрібно за кимось доглядати, робити сюрпризи. Ви уявляєте мене без жінки? Ось і я не уявляю!” — сказав легендарний хореограф.

До зустрічі з новою коханою Григорій Чапкіс був у трьох шлюбах. У нього є дочка від першого шлюбу, а також син від другого шлюбу. Зі своєю третьою дружиною Аллою Чапкіс розлучився у 2016 році, після двадцяти восьми років спільного життя.