Малюк прийшов підтримати маму на зйомках "Голосу".

Популярна українська виконавиця кримськотатарського походження, переможниця Євробачення-2016 Джамала показала нові знімки з однорічним сином Еміром-Рахманом, інформує .

Малюк прийшов підтримати зоряну маму на зйомках нового сезону "Голосу.Діти", де співачка займає крісло судді і тренера. Милі фото Джамала опублікувала у своєму Instagram.

"Вперше Емір-Рахман був на зйомках "Голосу", коли йому було 2 тижні, тоді якраз знімали фінальний випуск сезону. А сьогодні він прийшов підтримати мене на "Голос.Діти", — написала співачка.

Шанувальники були в захваті, побачивши змужнілого сина Джамали. Вони висловили своє захоплення в коментарях під фото. Фанати також зазначили, що хлопчик дуже схожий на свого батька, Бекіра Сулейманова.

"Красиві. Малюк такий прекрасний, а мама як квітка, гарнюща", "Він такий милий", "Копія тато", "Диво дивне", "Як швидко вони ростуть", "ваші Очі, а обличчя татове", "Солодкий який малюк", "Такий дорослий принц", "чоловік дуже схожий", "Це ж треба який "ксерокс" тата. Маленька копія", — пишуть коментатори.