Як виявилося, артистка пережила непростий період в особистих відносинах.

Давно не було новин від раніше відомої співачки Аїди Ніколайчук. Все про причини і про гучне повернення на сцену після декількох років паузи читайте в нашому матеріалі, інформує .

Шанувальники люблять і знають Аїду Ніколайчук вже багато років: вона була переможницею 3 сезону проєкту "Х-Фактор" з неповторними вокальними даними. Але в якийсь момент вона просто зникла з екранів.

Як виявилося, причина в особистому житті артистки. За словами співачки, її життя складалося дуже непросто.

"Так склалися життєві та творчі обставини, що мені довелося піти в професійну відпустку і переключитися на своє особисте життя. Але все що не відбувається, все на краще. Нарешті я змогла розв'язати ребус під назвою "особисте життя" і подала на розлучення зі своїм другим чоловіком. 5 років так званого сімейного життя — це була всього лише ілюзія щастя і суцільні емоційні гойдалки. Коли чоловік здається, а не є. Коли й сама думаєш, ось він поруч, ось же сім'я, ось воно щастя, але це всього лише самообман. І ось нарешті через 5 років ці відносини закінчені. Стався якийсь процес оновлення мене як особистості! І я готова почати новий етап не тільки в особистому житті, але й професійному."

За останні 5 років Аїда Ніколайчук пережила велику драму, пов'язану з втратою дитини на великий термін. Це не згуртувало сім'ю, а навпаки стало причиною розставання.

Публікуємо одкровення Аїди Ніколайчук про невдалий шлюб.

"Так, я була одружена вдруге. Як раз в цей період тиші я і вийшла спочатку заміж, а потім вийшла з цього шлюбу. Мій колишній чоловік — професійний мотогонщик, родом з Білорусі, і молодший за мене на 12 років. Ось такий неординарний портрет людини. Безумовно у нас були й щасливі моменти в житті, були й ті, які я сама собі придумала, а бували й відверто похмурі. Я не вважаю, що різниця у віці глобально має яке-небудь значення на взаємини двох зрілих людей. Бути цілісною особистістю можна й у 20 років, а можна і в 40 залишатися дитиною. Якщо чоловічий стрижень є спочатку, то він присутній в будь-якому віці та зламати його буде дуже складно. Але в даному конкретному випадку, в наших таких нестабільних відносинах ця горезвісна різниця у віці зіграла свою роль. І те, що наша сім'я жила по суті, на дві країни, теж ніяк не обіцяло сімейного добробуту. Він більшу частину часу був у Мінську, я в Києві. Йому було складно зробити вибір, де і з ким він хоче бути: чи з дружиною в Україні починати нове життя, чи залишатися в Білорусі жити по накатаній, то іммігрувати в США будувати свою кар'єру. Він метався, я давала йому час.

  Маша Єфросиніна розповіла коли в її житті сталася депресія

І ось одного разу я дізналася, що вагітна. Звичайно, радості не було меж, і з'явилася абсолютна впевненість у тому, що ось зараз все і стане на свої місця. Чоловік переїде до Києва, перестане пропадати з нашого з малюком життя, візьме на себе відповідальність не тільки за себе. Але доля пише сценарій по-своєму — на вже досить серйозному терміні дитини не стало. Звичайно, ми обидва важко переживали цей період, але обопільне горе нас не зблизило, а ще більше віддалило. Ілюзія сім'ї розсипалася в прах. Пройшов ще рік, щоб я змогла морально рухатися далі. Саме в цей період часу в моєму житті трапилася нова любов — Японія! Вона дозволила перейти на абсолютно нові для себе враження та емоції."

Як би складно не було, а зараз Аїда Ніколайчук знову в строю. І нещодавно вона випустила нову пісню The RED MOON.

Пропонуємо вам оцінити новинку!