Співак і актор зворушив публіку ніжним сімейним знімком.

Джастін Тімберлейк — ще той майстер скритності, коли справа доходить до його сімейних стосунків з Джессікою Біл. Пара ж давно для себе вирішила, що сім'я і їх дитина — не те, що варто виносити напоказ, саме тому в їх блогах вкрай рідко з'являються спільні фото. Але днями Джастін вирішив зробити виняток і порадував шанувальників ніжним фото з дружиною і сином Сайласом, інформує .

Знімок з'явився в особливий день — День матері — і відразу ж зібрав безліч позначок "подобається" і захоплених коментарів. Шанувальники пишуть, що сімейство виглядає дуже щасливим. І це, схоже, дійсно так!

Також відзначимо, що на днях Джастін Тімберлейк поділився зі своїми шанувальниками радісною новиною: артист отримав докторський ступінь з музики. Про це Джастін написав на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши знімок в мантії і шапочці випускника. Відзначимо, що ступінь доктора музики артист отримав в музичному коледжі Берклі в Бостоні — американській вищій музичному навчальному закладі, заснованому в 1945 році.

"Немає нездійсненних бажань! Продовжуйте гнатися за мріями! Я — доктор! Дякую коледжу Бреклі за цю неймовірну честь — я дуже зворушений і вдячний", — підписав фото Джастін.