Актуальні новини

Меган Маркл і принц Гаррі відклали переїзд в новий будинок

Герцоги Сассекські планували переїхати до нового житла ще до народження первістка, однак плани змінилися.

Меган Маркл і принц Гаррі відклали переїзд в новий будинок. Герцоги Сассекські планували переїхати до нового житла ще до народження первістка, однак плани змінилися.

Королівська пара заявила про намір переїхати з Кенсінгтонського палацу ще в листопаді 2018 року. Тоді стало відомо, що королева Єлизавета II виділила для Меган Маркл і принца Гаррі маєток у Віндзорі. Герцоги Сассекські планували оселитися у Фрогмор-хаусі ще до народження первістка, однак, як повідомляє The Sun, робітники не встигли вчасно завершити ремонт, інформує .

До слова, ремонтні роботи в новому маєтку герцогів Сассекских обійшлися королівської сім'ї в 3 мільйони фунтів стерлінгів, що майже вдвічі перевищує суму, яку витратили на ремонт для особняка в Норфолку.

Інсайдер повідомив іноземному виданню, що весь тиждень перед закінченням березня робітники працювали не покладаючи рук. Однак їм все одно не вдалося завершити ремонт у кімнаті, яку найбільше чекають майбутні батьки – дитячій. Причиною запізнень стали постійні зміни в планах ремонту від герцогів. Як зазначив інсайдер, вони двоє дуже вимогливі, тому часто вносили корективи.

Приміром, останньою зміною, про яку заявила королівська родина, є установка вікон з потрійним склом. Причиною їх вибору послужив сильний шум від літаків, що сідають в аеропорту Хітроу. Таке задоволення обійшлося їм в 50 тисяч фунтів стерлінгів.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Лілія Ребрик опублікувала знімок, на якому зображена в шпагаті і в повітрі

Залишити відповідь