Хороший батько!

Дворічний син голлівудського актора і його коханої, моделі Розі Хантінгтон-Уайтлі, освоює міні-мотоцикл. Правда ще пару місяців тому малюк волів чотириколісні прогулянкові візочки. До речі, зіркові батьки вирішили порушити карантин, і вийти із самоізоляції за межі свого особняка, який розташувався в Беверлі-Хіллз, інформує Ukr.Media.

Зоряна матуся дворічного малюка сіла на велосипед, і тільки з боку дивилася за своїм сином. А його батько разом з малюком сів на невеликий мотоцикл, навчаючи Джека їздити на байку. До речі, вже буквально через місяць синові Розі і Джейсона виповниться три роки. Потрібно нагадати, що тиждень тому модель і сама була іменинницею. У неї, як відомо, різниця у віці зі своїм коханим у двадцять років. Це стало причиною величезної кількості питань з боку репортерів, на які Розі доводиться відповідати.

«Вік ніколи не був для нас проблемою, це лише цифра».

Цікаво, що зоряна пара з Великобританії зараз перебралася жити до Лос-Анджелеса, але пишається тим, що їх син Джек все одно набуває правильний британський акцент. Розі зізналася якось в інтерв’ю, що її родині пощастило з тим, що вони можуть багато часу проводити разом.