З’явилися сенсаційні новини про особисте життя зірки. Виявляється, Памела Андерсон вийшла заміж! Подробиці і фото дивіться в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

У вас не дежавю. У 2020-му році вже повідомляли про весілля Памели Андерсон і Джона Пітерса, але шлюб підійшов до кінця через кілька днів.

А нещодавно стало офіційно відомо про те, що напередодні Різдва 53-річна Памела Андерсон вийшла заміж за свого охоронця Дена Хейхерста. Обранець жінки на 13 років молодший за неї. За професією — будівельник, але в даний момент працює в заповіднику для тварин.

Весілля було таємницею і пройшло на території маєтку зірки у Ванкувері, який 25 років тому вона купила у своїх бабусі і дідуся.

Для цього особливого дня Памела вибрала кремовий корсет від Lace Embrace, пишну ніжно-блакитну спідницю від Joanna Delaney і довгу фату від Valentino.

Про відносини пари пишуть наступне. Вони познайомилися рік тому у Ванкувері і особливо зблизилися під час локдауну. В одному з інтерв’ю зірка зізнавалася, що любов взаємна і вона дуже щаслива.

Ден — п’ятий чоловік Памели, хоча в мережі багато цей шлюб називають шостим в житті Андерсон, хоча останній шлюб з продюсером Джоном Пітерсом не був офіційно зареєстрований.

До речі, весільний торт замість традиційних фігурок нареченого і нареченої прикрашали скляний олень і ялинка. Це символ боротьби Андерсон за екологію, і біла гвоздика, що уособлює чисту любов, яка зв’язала молодят.

Про свій медовий місяць акторка вирішила промовчати, зазначивши, що кожен день для неї — медовий місяць.

Нагадаємо, у зірки “Рятувальників Малібу” є сини від музиканта Томмі Лі: 24-річний Брендон і 23-річний Ділан.

  Лілія Подкопаєва розповіла, як їй вдалося скинути зайві кілограми після вагітності

Пара зараз приймає привітання, а хейтери ворожать, скільки триватиме цей шлюб Памели Андерсон.