Кіркоров спробував роль гінеколога.

Російський співак Філіп Кіркоров знову вирішив здивувати публіку. Так, поп-король оголосив в Instagram прем'єру нового кліпу на пісню «Сором пропав» і опублікував тизер відео, інформує .

Судячи по декількох кадрів, ролик обіцяє бути не менш резонансним, ніж попередні творіння зірки естради на хіти «Колір настрою синій» і «Ібіца».

В кадрі Кіркоров постає в ролі акушера-гінеколога, який приймає пологи у білявої красуні, яку зіграла Аліса Лобанова. Працювати з Філіпом їй не вперше: раніше вона вже засвітилася в провокаційній «Ібіці».

В коментарях співак іронічно підкреслив, що ролик буде мати категорію «18+» і може «шокувати», «образити почуття» або «зашкодити моральному розвитку».

Також артист попросив хейтеров не соромитися і залишити під відео свої незадоволені коментарі. Першими, однак, під відео відзначилися колеги Кіркорова по цеху. Серію смайликів залишили Світлана Лобода та Анна Нетребко, а чоловік останньої, Юсиф Ейвазов, покартав поп-короля за постійний тролінг фанатів.

«Мій золотий, психіка людей ще не відійшла від "Ібіци", а ти вже нову дозу герича даєш народу», — написав драматичний тенор.

Ширше всіх висловилася продюсер Яна Рудковська. Наставниця Діми Білана зізналася, що ще недавно і подумати не могла, що Філіп стане знімати такий треш, а після виходу «Ібіци» вважала, що публіці вже нічого не загрожує, але помилялася. Тепер Яна зізнається, що заздрить Кіркорову і переживає, що він покликав на роль жінки не її саму, а її подругу Лобанову.