22 серпня народній артистці України Ользі Сумській виповнилося 53 роки. В інтерв'ю до свята вона розповіла, що скоро дебютує як модний дизайнер!

Ольга Сумська по праву вважається однією з найкрасивіших українських актрис і не приховує свій вік. Кілька днів тому, напередодні дня народження, вона дала інтерв'ю для програми "Ранок з Інтером", інформує .

У ньому вона поділилася секретами краси та щасливих сімейних відносин, розповіла, чому часто їздить в Польщу, рідко бачиться з єдиною онукою, а також розповіла про сюрприз, який готує для українських жінок.

Виявилося, що вона зовсім скоро дебютує як дизайнер одягу:

"Мрії збуваються! Нарешті настав час, коли я можу зосередитися на своєму хобі. Вже цієї осені я презентую колекцію одягу під назвою "Рідна"."

Також актриса розповіла, що це буде стилізований сучасний літній одяг з принтами в українському стилі:

"Мене надихали картини Марії Приймаченко, Катерини Білокур. На подіум вийдуть відомі жінки України — мої подруги, а також мій друг Олег Пінчук. Я закладаю певну енергетику в цю колекцію. Гарантую: у моїй сукні незаміжня жінка зустріне свою долю!"

Паралельно з розробкою колекції модного одягу Ольга Сумська встигає грати в театрі — вона задіяна в семи антрепризних спектаклях — і знімається в кіно як в Україні, так і за кордоном.

Зараз актриса працює над п'ятим сезоном польського серіалу. Для цієї ролі вона навіть вивчила польську мову.