Подивіться на нову дівчину онука Бориса Єльцина. Він відомий своїми любовними пригодами.

Користувачі не сумніваються, що у колоритного брюнета зав’язалися нові стосунки, і висловлюють своє захоплення парою, інформує Ukr.Media.

Борис Єльцин — молодший онук першого президента РФ — завзятий серцеїд. 40-річний чоловік відомий своїми романами з моделями, через що жартома подейкують, що він страждає “синдромом Ді Капріо” (на честь знаменитого актора-любителя молоденьких красунь). І тепер в Instagram ловеласа з’явилися фото з новою дівчиною.

На кадрах Борис позував, притулившись до русявої супутниці, яка мило посміхалася в камеру. Ніяких пояснень він не залишив. Однак двома днями раніше Єльцин-молодший виклав спільне Селфі з поїздки на північ, де дівчина ніжно поклала йому голову на плече, а в підписі назвав її своїм зайчиком. Також чоловік відзначив акаунт обраниці, за яким її звуть Ангеліна Браун. І в мережі відразу вирішили, що це його нова кохана.

Борис-син Тетяни Юмашевой, він навчався в МДІМВ, вищій школі бізнесу МГУ і Браунівському університеті в США. Серед його колишніх обраниць — внучка поета Расула Гамзатова Шахрі Амірханова, актриса і модель Віра Гоппен, внучка Олега Єфремова Ольга, а також моделі Олена Максимова, Олеся Сенченко і Тамара Лазич.