Шанувальники артистки пораділи за неї з чоловіком.

16 листопада 44-річний Максим Галкін і 71-річна Алла Пугачова відзначали 19-ту річницю свого знайомства. На честь цього шоумен поділився в Інстаграмі знімком з коханою дружиною. А 17 листопада настала черга Примадонни зробити приємне чоловікові. У своєму блозі співачка опублікувала чорно-білий знімок з Максимом і присвятила йому вірші, інформує Ukr.Media.

“Скоро нам в окне покажут черно-белое кино.
Белий снег на землю ляжет,
Белой землю стать обяжет.
Нам кайфово все равно”, — підписала вона знімок, який супроводила смайлами у вигляді двох сердець.

Ну а сам Максим в черговий раз порадував шанувальників новим відеороликом за участю їх з Аллою Борисівною семирічних дітей Лізи і Гаррі. На ньому вони говорять про важливість занять спортом.

“Ранковий спорт. Треба займатися — і будеш сильним. Дуже сильним”, — каже донька подружжя.

Але, схоже, вона вирішила відійти від сценарію і дозволила собі невелику імпровізацію, чим залишився незадоволений її брат.

“Ліз, навіщо “сильним, дуже сильним”? Тату, перезнімай!” — заявив Гаррі.

Але після цього зауваження брата Ліза трохи забарилася і забула, що хотіла сказати. Тоді до зйомки ролика підключилася Алла Пугачова, яка дала дітям слушну пораду.

“Це ж треба вміти. Це не так просто. Треба читати більше і пов’язувати швиденько слова. Щоб було чітко! І потрібно розуміти, що ви хочете сказати”, — зазначила Примадонна.